Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek elmondta a barátotok/ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek elmondta a barátotok/barátnőtök a facebook, msn stb. kódját?

Figyelt kérdés
Az én barátom nem akarja, hogy én tudjam az övét. Azt mondja, nem titkol semmit, de igazából nem tudja megmagyarázni, hogy miért ne tudhatnám. Vajon miért lehet?
2012. jún. 23. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:30

Ezzel egyetértek.

Én nem szeretném, hogy így belemásszanak az életembe. Kell egy kis magánszféra. Nem kell állandóan egymáson lógni.

2012. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

pont leszarom a bnőm facebook-ját, felőlem azt majomkodik amit akar. Amúgyis csak unalomból járnak facebookozni, már akik facebookoznak... szerintem ez nem is normális egy kapcsolatban hogy ebből bajt csináljanak, szóval a kapcsolatoddal vmi gebasz van kérdező, ha ilyesmi felmerül

22/F

2012. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
sztem taplóság követelni ezt tőle, az én bnőm megadta önszántából (sőt én mondtam neki h meg ne adja, de mégis leírta), mert azt akarta h bízzak benne, én ennek ellenére nem ajánlottam fel neki, nem is kérte, de ha kérte volna se adtam vna meg, és tényleg nem azért mert titkolok bármit, de egyszerűen én ettől agybajt kapok, ha bárki olvassa az én dolgaimat, bárki is az, még istennek se mutatnám meg:) szal lehet ő is ilyen, hagyd annyiban, mert csak idegesíteni fogod ha ezzel zaklatod, ha akarja majd megadja önszántából
2012. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Minek neked a kódja? Mondd meg neki, hogy lépjen be neked, hadd nézzél szét egy kicsit. Ha zavart lesz, egyből lebukott, hogy titkolózik, te meg egyből ki is derítheted, hogy mit. Ennyi. Nem kell oda ilyen hülye örökös belépés - ezzel tutira lejáratod magad -, csak egyszer pillants bele, ha ezt sem engedi na az már gáz!
2012. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Egyáltalán nem jött zavarba, megengedte. :)
2012. jún. 24. 01:27
 16/17 anonim ***** válasza:
én nekem soha egyik barátnőm se mondta el, nem is igazán vagyok rá kiváncsi, mert ez már eléggé a magán életbe turkálás lenne.. kérdező ne is akard meg tudni az ő jelszavát meg felhasználó nevét, mert én szerintem ez elég nagy pofátlanság..
2012. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok, és hozzá teszem hogy ne féltékenykedjél mert nem tesz jót egyikőtöknek se :)
2012. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!