Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit gondoltok az alábbi dologról, egy rendőr pasival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Először is, tetszenek nektek a rendőrök?Másodszor: mit gondoltok róluk, milyen benyomást kelt, ha megláttok egyet?

El tudnátok képzelni magatokat mellette egy életen át(házasság , gyerekek), annak ellenére, hogy... Egy választ másolok ki, és érteni fogjátok a lényegét :)


2012. jún. 22. 21:49
 1/6 A kérdező kommentje:

A kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


A válasz:

Egy biztos : egy rendőrnek nagyon meg kell válogatni, hogy kit választ magának párkapcsolat terén! Ugye, vannak éjszakázások, egy héten minimum 2x, az ünnepnapokon is dolgozni kell néha, illetve a berendelőkről nem is bezsélek. Képzeld el, hogy megtervez egy család egy hétvégi programot, de az apát utolsó pillanatban behívják.

Ehhez olyan pár kell, aki ezt el tudja nézni, el tudja viselni, hogy időnként egyedül alszik, stb... De van egy jó dolog is benne: A váltásos munkarendszerben 12-24-12-48-aznak, ami azt jelenti, h pl

Hétfőn 12 órát lehúznak , akkor kedden kell menni, éjszakára. Szerda reggel végez, és majd csak péntekre kell visszamenni, nappalra, szóval a pihenőidőt otthon tölti, a családdal :) Ennyi a jó benne, csak. Persze van hivatali munkaidő, melyben hétfőtől péntekig 8 óráznak, és a hétvége szabad. Van 24-72-es is, ahol 24 órázik a rendőr, és a következő 3 nap szabad. (megjegyzem: részben a Rendőrség miatt lett vége egy fél éves kapcsolatomnak, és még elég friss a dolog)

2012. jún. 22. 21:50
 2/6 A kérdező kommentje:
Kort is, legyetek szivesek :)
2012. jún. 22. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, ezt még sosem gondoltam végig, nem szakma alapján szoktam a páromat megválasztani. Ha egy rendőrbe esnék bele, nem érdekelne, hogy rendőr. Az együtt járás alatt úgyis kiderülne hogy össze tudjuk-e egyeztetni az életünk. 22/L
2012. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi rossz de érdekes sem. Max annyi hogy eltörölhetik a parkolási birságaidat meg egy elvileg bátor emberrel leszel együtt.. nekem mióta láttam hogy a rendőrkocsit sem tudják megtankolni már nem nézek rájuk ugy hogy huu rendőr tök jó :D
2012. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem totálisan vonz az egyenruha,csak azt nem tudom hol lehet megismerkedni velük:)
2012. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon is tetszene, mert én is rendőr szeretnék lenni.

L

2014. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!