Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként képes valaki leélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként képes valaki leélni az életét egy ember mellett?

Figyelt kérdés

Első kapcsolatom, és nagyon szeretjük egymást. Én csak komoly kapcsolatot akarok, és már(bár meg nem vagyunk egy éve együtt) felmerült a házasság gyerek gondolata. Ezzel nincs is baj mert én már 17 éves korom óta akarok gyereket(persze majd ha anyagilag is már önálló vagyok) És ha sok éven át együtt lennénk el is venném. DE most jön a lényeg.

Ha csak egy nővel voltam, félek előjön belőlem az hogy más csajokkal is ki kéne próbálni (sose csalnam meg ez 100% ) mert annyi vonzó nő van a világon. Férfiből vagyok és félek eluralkodnak egyszer rajtam az ösztönök.



2012. jún. 24. 08:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Létező dolog az ösztön, de mivel tudod, hogy működik, te vagy előnyben, nem kell hallgatnod rá.

Ha jó a kapcsolatod, el kell döntened, hogy vagy ő vagy más, de akkor ne hülyítsd. Ez ennyire egyszerű, nem kell félni, élni az életet és ha kísértés van, kikerülni a p'csába és még büszke is lehetsz magadra a sok nyomoronc hűtlen között (férfiak, nők egyaránt), hogy TE képes vagy rá!

Az, ha más vonz majd, vagy beleszeretsz, nem bűn, hisz nem tehetsz róla, meg kéne tanulni ezt is az embereknek, hogy nem lehet irányítani az érzelmeket, de a magad javára fordíthatod ezt a tudást és nemet mondhatsz.

22/L

2012. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mi köze van a kérdésben annak, hogy képes e egy férfi erre, meg arra? Ha már itt tartunk a nők is lehetnek úgy egy pasival, hogy tök gáz lett az évek folyamán, vagy vártuk a változást, de hülye maradt mint volt. A szexuális késztetés pedig olyan mint ha valami tiltott dolog után vágynál, de ez kiváncsiság csak, és akkor jön el, ha már kiüresedik a kapcsolatod valamilyen téren. Ha a kapcsolatod fontos, akkor pont elég időt fog elvenni ahhoz, hogy ne jusson ez eszedbe. De ha már most ezen gondolkodsz....
2012. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!