Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem akar velem jönni Budapestre?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, a párom 25, és 3éve vagyunk már együtt...

Neki itt Szabolcs megyében van lakása, tehát nem nagyon szeretné itt hagyni.

Én viszont szeptembertől a Semmelweis Egyetemre fogok járni...és 2-3havonta fogok csak max hazajárni. Mit tegyek?


2012. jún. 24. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok értelme folytatni. Ha még most úgy is gondoljátok, hogy van, kb 2 hónap után rájöttök, hogy nem megy.
2012. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
elég sok pár ilyenkor szokott szakítani.
2012. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

"és 2-3havonta fogok csak max hazajárni"


Neked is van lehetoseged hetente-ket hetente haza latogatni. Ha te ennyit sem tudsz vallalni jobb is ha szakitottok.


Lakasa ,es gondolom munkaja is Szabolcsban van sokkal mozdithatlanabb dolog, mint az ,hogy te hetvegente hazalatogass.

2012. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

A párod miért nem akar költözni? A lakást eladhatja. Munkát nem találna pesten?

Te miért csak 2-3 havonta mennél haza?

2012. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azert szalljunk mar le a foldre. kicsit sem logikus elvaras,hogy eladja a lakasat...


A lany a hibas egyertelmu, nem realis az elvarasa , o semmi aldozatot nem vallal. Debrencenbe is jelentkezhetett volna ugyanolyan szakokra, hetente is hazajarhatna stb stb.

2012. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ha hetente járnék haza, akkor minimum 50.000Ft lenne csak az utazás és ez csak a vonat...


Nem fogom arra kérni, hogy adja el a lakását, egy szóval sem fogom mondani, hiszen a szüleitől kapta.


De a lakást tényleg el lehet adni, olyan munkája meg ami itt van ott is lehetne...

egy gyárba dolgozik 12órába szalag mellett.

2012. jún. 24. 15:06
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves 5.!

Én egy szóval nem mondtam, hogy adja el a lakását.

Oké, hogy van Debrecenbe, de ott magasabb színvonalú az oktatás. És könnyebben el is tudnék Pesten helyezkedni.

2012. jún. 24. 15:08
 8/16 anonim ***** válasza:

Hat itt esz ervekre semmi szukseg teljesen el vagy tevedve mindennel kapcsolatban.

4utazas oda vissza 22 ezer ft (diakigazolvannyal)

2utazas mar 11ezer ft

2012. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Amúgy ezt a ,,semmi áldozatot nem vállal dolgot" is kétféle képen lehet nézni.


Ha én maradok itt akkor én adok fel mindent, ha pedig ő jön velem akkor ő hagyja itt a házat...szval akárhogy nézzük valaki felad valamit...csak nem mindegy, hogy egy álmot vagy egy olyan lakást, amit eladna itt és én belepótolnék és egy hasonlót vennénk Pesten.

2012. jún. 24. 15:14
 10/16 A kérdező kommentje:

Bocsi...

hirtelen nem jelöltem be, hogy diákigazolvánnyal

szval így 25.000Ft

a mai világban meg az sem kevés pénz

2012. jún. 24. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!