Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem akar velem jönni Budapestre?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, a párom 25, és 3éve vagyunk már együtt...

Neki itt Szabolcs megyében van lakása, tehát nem nagyon szeretné itt hagyni.

Én viszont szeptembertől a Semmelweis Egyetemre fogok járni...és 2-3havonta fogok csak max hazajárni. Mit tegyek?


2012. jún. 24. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

" nem mindegy, hogy egy álmot vagy egy olyan lakást, amit eladna itt és én belepótolnék és egy hasonlót vennénk Pesten"


10perce az utazason szerettel volna sporolni most meg mar egy lakasra is futna-.- (Vagy majd 10ev mulva lenne eleg penzed a lakas potlasra?)

De,mint irtam van koztes allapot: 1-2hetente hazamesz...

Persze ez sem ugyanaz,mint a jelenlegi helyzet, de nem is 3 honap.

2012. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem mindegy, hogy vele laksz, mint ahogy már megszoktad, vagy akkor LEGYEN ÚGY 2hetente találkozunk...


A lakást is együtt újíttattuk fel és rendeztük be, közös pénzből...

Év közbe is dolgozok, meg most nyáron is...

Azt a havi 25.000Ft-ot meg inkább lakásfelújításra költeném nem pedig utazásra.

2012. jún. 24. 15:24
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hetente is hazajárhatsz, nem halsz bele az utazásba, de ha mégis akkor járj 2 hetente. Meg létezik ám bérlet is, sokkal olcsóbban ki lehet jönni általában, persze ha csak 2x utazol akkor nem.

De nehogy már ez legyen a szakító ok! Lesznek kisebb-nagyobb szünetek, nyáron 2 hónap is, néha napján ő is felutazhat hozzád.

Ha még mindig szeretitek egymást akkor meg tudjátok oldani.

2012. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Off: Egy kis figyelmeztetés: A SOTE-n év közben nem igazán tudsz dolgozni, mert MINDENNAP tanulni kell, főleg elsőben. Rengeteg órád, gyakorlatod van hét közben, hétvégére pedig 50-100 oldal tanulás, amire kell a két nap.

Én oda járok, örülök, ha főzni és sportolni tudok hét közbe, de így sincs egy percnyi szabadidőm sem. Nekem a takarítás a kikapcsolódás!

A párom a BME-re jár, két szakot csinál ugyanígy van. Csak alkalmi jellegű munkákat tudunk vállalni.

Szóval, hogy mit tegyél: Beszéljétek meg, hogy egyik héten egyikőtök, másik héten másikotok utazik. Lesz olyan hétvégéd ZH előtt, amikor jobb ha nem találkoztok, mert akkor nagy a hajtás és a stressz. Utazzatok már péntek este, aznap este a tiétek, ilyenkor már ne tanulj. Esetleg töltsétek együtt a szombatot, és az estét, majd vasárnap reggel váljatok el, te kezdj el tanulni. A

Ez megoldható, mert a SOTE-n általában hétfő reggel még nincs és péntek délután már nincs óra, viszont a hét többi része sűrű! Ha a szombat kiesik tanulás szempontjából, hét közben bele kell húzni, de kivitelezhető.

Sok sikert, és ha van kérdésed az egyetemmel kapcsolatban, írj. Itt az órarend: www.ora.sote.hu

2012. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát már ne haragudj, de ki az a hülye aki egy 19 éves lány után megy pestre úgy, hogy a pasinak már van állása, lakása...A mai világban felelőtlen dolog a biztos munkát, otthont feladni azért mert a lányka éppen a fővárosba akar menni...

Szerintem szakítsatok mert te még egyáltalán nem nőttél fel egy igazi kapcsolathoz.

2012. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Többé kevésbé hasznosak voltak...Amúgy érdekes, hogy a körülöttem lévő felnőtt emberek beleértve a tanáraimat is felnőttként kezelnek és azt mondják, hogy nagyon komoly vagyok...

pl.: az osztályfőnökömmel barátnők vagyunk és sok mindenben kér tanácsot tőle.

Egy szó mint 100, furcsa, hogy itt ennyire másképp jön le az, hogy igazából milyen is vagyok.



Kedves utolsó!

Szerintem az nem biztos állás, ahol napi 12órában dolgozol, egy hónapra kapsz 55ezer, legjobb esetben 60ezer Ft-ot és abból 45ezret rezsire kell költened(mert most így van), és tegyük hozzá, hogy télen abszolút leállás van és van, hogy hetekig nem kell mennie dolgozni.


Na mindegy a lényeg, hogy én nem beszélem rá semmire, megkérdezem tőle, hogy mi a véleménye az egészről meg, hogy szerinte hogyan lenne jó, aztán megbeszéljük!

2012. jún. 24. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!