Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a szerelmetek állandóan hazudna nektek? Nem megcsalás, hanem hétköznapi dolgokban. Emellett pedig eszméletlenül féltékeny lenne, alaptalanul?

Figyelt kérdés
Mit tennél ha a szerelmed hazudna neked egyfolytában? Titokban vásárolna össze-vissza, titokban utazna el ismerőseihez, titokban pénzt venne el Tőled és letagadná, hazudna a napi eseményeiről stb stb stb., és ha az életvezetésben hétköznapi dolgokban egyáltalán nem lenne őszinte és partner az együttélés során? Emellett betegesen féltékennyé válna úgy, hogy igazán semmi alapja és sehogy nem tudnád meggyőzni. Ezután megvádolna, hogy hazudsz és amit ő tesz azt mentené azzal, hogy nem szerelemről hazudik.
2012. jún. 24. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak egy megjegyzés az előző kommentekhez: ez tök vicces - honnan tudjátok hogy lányról van szó??? :D Mármint, honnan veszitek, hogy a kérdező a pasi és a "hazudozó" a lány??? XD

Azok alapján amiket írt róla nem derül ki hogy a kérdező milyen nemű!!! XD

2012. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a kérdező a hímnemű! :D Csajok szoktak vásárolgatni, füllenteni! :)

Kérdezőnek itt a válasz, mit tennék, ha ilyen lenne a párom? Nevetnék rajt eggyet,mert röhejesen viselkedik,de nem hagynám magam felidegelni! Aztán mondanám neki és éreztetném vele,hogy nekem nem kell hazudnia,mert én vagyok a párja és szeretem! De ezt csak akkor mond neki,ha tényleg így van...

Különben ez a Te döntésed,választhatsz: vagy elfogadod és szereted őt olyannak amilyen,vagy azt mondod,hogy inkább nem kérsz belőle!Rajtad áll! :)

2012. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!