Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letezik olyan hogy egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan hogy egy lany nem akar baratot?

Figyelt kérdés
Azval iindokolja, hogy neki jo egyeedul, o igy erzi jol magat, o nem akar jarni senkivel stb , de persze kiderult hogy amiutan szint vallottam neki akkor elmondta a harito dumat de aznap este nem aludt es amint kiderul a nemleges valaszert nagyon szenved . Jelenleg azt beszeltem meg vele, hogy baratok maradunk mint eddig . Mikor lnne erdemes meg probalkoznom nalla ? (csak elettapasztalattal levok irjanak) Koszonom .
2012. jún. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak EGY embert szeretnék, akibe szerelems vagyok, csakhogy az plátói... De attől függetlenül hogy nem tudom megszerezni, nem akarok barátot... Pedig lehetne...
2012. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat aki nem akar barátot, mert neki jó így. De ez kb azt jelenti nála, hogy mindenkivel jár egyszerre, vagyis inkább flörtöl, meg szexel, de ennél többet egyikkel se akar mert akkor le kéne mondania az összes többiről.
2012. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, vagyis ez nem jó szó, mindig legyél ott, érd el, hogy te legyél a legjobb barátja, akinek mindent elmondhat, aztán várd meg, amíg ő akar veled járni
2012. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, főleg ha rossz kapcsolata volt előtte és még nem dolgozta fel a szakítást.
2012. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2012. jún. 24. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!