Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mtt tegyek? íszerintetek én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mtt tegyek? íszerintetek én rontottam el vmit?

Figyelt kérdés
a pasim amikor részeg más csajokra nyomul rá és néha olyat is tesz amit józanul sohasem tenne meg szerintetek már nem szeret? vagy van ilyen h ha részegen annyira nem érzékel semmit h a számára fontosak sem érdeklik?
2012. jún. 25. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
egy részeg ilyen!!!de az a baj hogy téged is leszégyenít...döntsd el hogy kell e neked ez????
2012. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
részegen az ember kevésbé érzi a társadalmi normákat, és sokkal inkább ösztönösen cselekszik (dugni akar)
2012. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha be szokott rúgni, akkor szenvedélybeteg. És ha valaki szenvedélybeteg, annak az első szerelme a szenvedélye, második vagy Te alapjáraton is. Nem alkalmas párkapcsolatra, aki iszik vagy drogozik, stb. akkor sem, ha szer hatása alatt nem más lányokat öleleget, hanem pl. csendesen sirdogál a haverjaival. :)
2012. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lila nyuszi ***** válasza:
Szerintem józanon sem szeret...
2012. jún. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó ... oké akkor megpróbálom megoldani a problémát ... csak nem tom h de azért köszi a válaszokat
2012. jún. 25. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!