Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozzam a témát?

Figyelt kérdés
A barátom 19F holnap lemegy a barátaival a Balatonra bulizni, 3 éjszakára. Nagyon féltékeny vagyok, hiszen ott a sok pia , csajok... Ma facebookon mondtam neki, hogy kicsit izgulok a Balaton miatt. Erre elkezdi, hogy ne rontsam el a kedvét meg hogy én azt akarom, hogy ő el se menjen. Meg, hogy ne idegesítsem. És mondta , hogy ma mikor átmegyek nehogy felhozzam ezt témának vagy át se menjek. Azután mondtam, hogy jó átmegyek és nem hozom fel. De mostmár annyira idegesít. Nem tudom mit csináljak. Mi a véleményetek?
2012. jún. 25. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy ne hozd fel! Betegesen féltékeny vagy, próbálj ebből "kigyógyulni". 29/N
2012. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bízz meg benne :))ha téged szeret nem fog megcsalni
2012. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne hozd fel a témát. Megkért rá. Főleg ha haragban váltok el lehet tényleg okot ad a féltékenységednek. Örülj neki, hogy kikapcsolódik. 3 nap nem a világ.
2012. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 piicur ***** válasza:

Szerintem ne azt csináld, hogy belépsz, és neki esel:D az kb. olyan mintha azért mennél oda, hogy veszekedjetek:) majd ő felhozza, ha hajlandó róla beszélni...

de mondjuk éreztesd vele, hogy nem jó neki, ha megcsal:DD mármint ne próbáld megverni, csak habarodjon beléd:D

2012. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bízz meg benne! Ha állandóan (ok nélkül) féltékenykedsz, előbb-utóbb meg fog csalni. Vagy kidob a fenébe.
2012. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen mélyen van ez a bizonyos téma. Ha túl mélyen, akkor inkább ne hozd fel, mert nem ér annyit, hogy aztán útközben megakadjon és visszacsússzon. Ha viszont nagyon a felszínen van, az se jó, mert akkor túl könnyen felhozod, és nem fogod értékelni annyira. Könnyen megy, könnyen jön alapon történne.
2012. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha valaki meg akar csalni valakit, ahhoz nem kell elmenni sehova három napra, de még kettőre sem.
2012. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ti vagytok a megmentőim , már elképzeltem, ahogy rejtetten felhozom a témát aztán elmagyarázom neki az igazam. :D De ezekszerint hallgatok és lélegzet visszafolytva csöndben várok.
2012. jún. 25. 12:36
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj meg te is kikapcsolódni:))

mennyetek a barátnőkkel valamerre, vagy olvasgass ilyenek..hamar el fog menni az a 3 nap

2012. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél a hisztis barátnő kategória lenni, akkor ne hozd fel a témát. Hagy érezze már jól magát, anélkül, hogy azon kéne idegeskednie, hogy te már megint min fogsz mérgelődni, hisztizni neki.

Hidd el, a pasik sokkal jobban szeretik az olyan csajokat, akikkel felszabadultan beszélgethetnek bármiről, és nem kell azon aggódniuk folyton, hogy most épp miben lát meg valami féltékenységet, és kap rohamot, ők meg hallgathatják.


A másik az, ha sokat hisztizel, előbb-utóbb majd elkezd hazudozni hogy elkerülje a veszekedést, és a végén tönkre megy a kapcsolatotok.


28/n

2012. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!