Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék párt magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék párt magamnak?

Figyelt kérdés
20 éves,fekete hajú, formás csajszi vagyok. Nem deszka kerekedik ahol kell... Viszont kifogom az összes idióta pasit akik inkább úgy viselkednek mint egy gyerek...-.-" Hol tudnék kedvem szerint válogatni? Valami társkereső oldal a twoo-n kívül? Sajnos kisvárosban lakom és itt elbújtak a rendes pasik:) Előre is köszi
2012. jún. 25. 19:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Csalogasd ki őket dinnyékkel.
2012. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
itt már a dinnye se segít....:D Nem egy éjszakás kalandot keresek hanem igazi férfit:)
2012. jún. 25. 19:43
 3/22 anonim ***** válasza:
Mennyire kicsi az a város? :D és főleg hol van?
2012. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
kérdésre válaszoljatok már kösziii
2012. jún. 25. 19:45
 5/22 anonim ***** válasza:
van olyan fiú akivel csak barátok vagytok? rendes de nem gondolnál járásra vele? na pont ő az aki kell neked :D ha a barátod akkor gondolom rendes, veled legalábbis, a lényeg hogy legyél önmagad :)
2012. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mivel eddig komoly kapcsolatban voltam 3 éven keresztül nem igazán vannak férfi barátaim.
2012. jún. 25. 19:46
 7/22 anonim ***** válasza:
Van bőven körülötted, csak néz szét a barátzónában! És amúgy melyik lány akar manapság rendes és érzelmes srácot?:) Ha tényleg ilyet akarsz, akkor ne szórakozóhelyen keresd és fogsz találni....
2012. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
akkor keress barátokat, csak találsz köztük olyat aki normális, azzal összejössz, aki meg bunkó azzal nem :)
2012. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem járok szórakozóhelyekre. És én igenis komoly, normális férfit keresek. Akivel lehet komolyabban tervezni. Közös ház, stb.
2012. jún. 25. 19:48
 10/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, már csak pár nap, és vége az EB-nek, talán akkor előjönnek. :) Viccet félretéve: a társkeresőkben sem lehetsz biztos, ott is sok a hüüüülye. Nagyon nehéz normális embert kifogni, válogatni meg szerintem sehol sem tudsz igazán. Jön a nyár, menj el szórakozni, strandra, koncertre, sportolni stb., ott hátha akad valaki. Vagy válassz engem. :))) Merrefelé laksz amúgy?
2012. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!