Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék párt magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék párt magamnak?

Figyelt kérdés
20 éves,fekete hajú, formás csajszi vagyok. Nem deszka kerekedik ahol kell... Viszont kifogom az összes idióta pasit akik inkább úgy viselkednek mint egy gyerek...-.-" Hol tudnék kedvem szerint válogatni? Valami társkereső oldal a twoo-n kívül? Sajnos kisvárosban lakom és itt elbújtak a rendes pasik:) Előre is köszi
2012. jún. 25. 19:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Van benne valami lehet a foci miatt bujkálnak...:D Az a baj h kicsit úgy érzem h már nem is tudok pasizni...Olyan régen volt már hogy csábítani kellett... A lakóhelyem maradjon titok:)
2012. jún. 25. 19:50
 12/22 ASOT ***** válasza:

"20 éves,fekete hajú, formás csajszi vagyok. Nem deszka kerekedik ahol kell.." ---> ezekkel az adottságokkal tuti , h találsz magadnak pasit!


csak ahogy írtad gyerekesek stb stb stb.


De az a helyzet, h neten is kb ugyanannyi az esélyed erre mint élőben. Te mint lány hamar kapsz leveleket társkeresőkön ha ilyen kis cukorfalat vagy , és válogathatsz is. Bármelyik társkeresőn.


De talán egy közeli nagyobb városkában kéne...vagy ott sincs lehetőség?

2012. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Sajnos a munkám miatt elfoglalt vagyok. 2 munkahelyen melózok mellette pedig még tanulok. Suliban csak lányok vannak a melóhelyemen pedig idősebb férfiak fordulnak meg olyan 40 év körüliek. Sajnos van, hogy 1 hónap is eltelik mire eljutok valahova kikapcsolódni. Ezért gondoltam a társkeresőre.
2012. jún. 25. 19:52
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell csábítanod, elég az, ha nőies és vonzó vagy. A többi a fiúk dolga. A suliban a lányokkal milyen a viszonyod? Mert esetleg velük is összefoghatnál, és együtt elmehetnétek valamerre, ha van időd.
2012. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igazi cicababák akik még most élik bulizós korszakukat.. Ez nem az én műfajom:)
2012. jún. 25. 19:58
 16/22 anonim ***** válasza:
Hááát... akkor... nem tudom, mit tanulsz, de talán járnod kell könyvtárba, ott is lehet esélyed ismerkedni. A társkereső sem feltétlenül rossz, csak ott is sokan vannak olyanok, akik hülyítik a másikat, és talán nehezebb kiszűrni őket, mint a való életben. Vagy a baráti körödben nem tudsz szétnézni? Nincs olyan lány, akivel közösen elmehetnétek valahová, vagy aki ajánlani tudna neked valakit?
2012. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Aki focimeccs alatt az utcán dinnyét keres az biztosan nem az a kategória akitől feláll a szőr a hátadon.
2012. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 ASOT ***** válasza:

dolgozol is, szorgalmas is vagy, és jól is nézel ki....:)


bármelyik társkeresőre regisztrálhatsz!

2012. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
de tudtok ajánlani? Twoo,Onlyyou... még valami?
2012. jún. 25. 20:07
 20/22 ASOT ***** válasza:
nem tudom, egyiken sem voltam még fent, van vagy 100 féle fajta, szerintem tedd fel magad 5 keresőre, aztán amelyiken rossz lesz a tapasztalat onnan törlöd magad
2012. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!