Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal szakítottunk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal szakítottunk, mert depressziós. Várjak rá, vagy próbáljak túllépni?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt,együtt is lakunk.3x szakítottunk már,mert pár havonta rájön egy pánikrohamszerű és azt mondja magáról hogy bolond és úgyis elhagyom ha ezt így folytatja meg úgysem tud velem foglalkozni,mert kattant.Nem teljesen ezekkel a szavakkal,de az a lényeg,hogy úgy gondolja,hogy ez a dolog most már rendszeresen rá fog törni.Ennek ellenére én úgy érzem,hogy ő a nagy ő számomra és ő sem akar mást és szeret is,érzem,látom.Azt is bevallotta,hogy a szíve mélyén nem szeretné ha mással lennék.Nem tudom mit tegyek.Orvoshoz nem akar menni,magától meg úgy látszik tényleg nem múlik el.Továbbra is azt érzem,hogy ő a tökéletes pár számomra.nem tudom mit tegyek.várnek én egy éveket is ha tudnám van értelme.. Csak azt sem szeretném,hogy magányosan öregedjek meg végül.Viszont ha megpróbálnam valakivel,hiába jönnek rá egy hét után is akár,hogy nem akarom,nem érdekel,őt szeretem csak,tudom hogy ő utána már nem fogadna el.Bántaná,hogy máshoz mentem,mert hiába szakítottunk,azért valahol érezni,hogy ezt igazán egyikünk sem akarja. Vélemény? 24/L
2009. okt. 20. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok mint a párod, én bár nem vallom be senkinek, de csak arra vágyok h a párom mellettem legyen, mert rengeteg erőt tud adni nekem. sztem te is maradj mellette, törődj vele
2009. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt orvoshoz, vannak rá jó gyógyszerek, hidd el fog segíteni.
2009. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akar orvoshoz menni akkor is sok más lehetőség van a számára. (Agykontroll/NLP, bach virágterápia, sport, stb.) Mióta ilyen? Mit csinálsz pontosan amikor rájön ez a dolog? Ha Vele akarsz maradni akkor törődj vele még többet, ha nem bírod akkor hagyd.

Önmagában kellene ezt lerendeznie. Az a baj, hogy a félelme nagyobb mint ahogy szeret. Mond meg neki ahelyett, hogy fél, hogy elveszít inkább élveznie kellene a veled töltött időt.

Nekem is vannak hülye gondolataim, és én is arra gondolok, hogy örülni kell a jelennek, mert semmi értelme sincs félni a jövőtől. Na remélem tudsz neki segíteni.

2009. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezért szakítasz vele akkor jól is gondolja hogy otthagyod nem? Szóval igaza van. És elég szemét vagy vele ezért. de ha ott akarod hagyni legaláb ne játszanál az érzéseivel és hagynád már ott rendesen.
2009. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó te totál nem érted. Én nem hagyom ott. Ő akart szakítani mindháromszor.
2009. okt. 20. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!