Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel tavaly megismerkedtem, és ő belémszeretett...én nekem is nagyon tetszett meg minden, de akkor én még a régi szerelmembe voltam beleesve félig-meddig, és hát csináltam pár hülyeséget...pl amikor azt mondtam a férfinek, hogy csak ő tetszik aközben a régi szerelmemmel is újra elkezdtem beszélgetni és neki is ugyanezt írtam...és hát megsértődött az aki belémesett mert ezt megtudta, de utána megbocsájtott, 3-szor próbáltunk találkozni, abból 1 összejött de akkor én szégyenlős voltam és nem voltam vevő a közeledésére, így hát megsértődött. Utána én kimentem Németországba, 7 hónapot kint éltem de nem tudtam őt elfelejteni ( akit "átvertem" ) és hát hazajöttem Magyarországra és MINDENT feladtam érte, de sajnos nem hiszi el nekem, hogy már megváltoztam...Próbáltam személyesen elmondani neki, de már SOHA többé nem tud nekem hinni azt mondta...SMS-eket szoktam neki írni, de nem válaszol és mindenhonnan letiltott.. Tudom, hogy hülye voltam de már benőtt a fejem lágya és tényleg szeretem őt. Szerintetek van még esély arra, hogy visszaszerezzem a bizalmát? Ha igen akkor hogyan? Előre is köszönöm az értelmes vélaszokat ! 18/L
2012. máj. 30. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, ne zaklasd. Nincs semmi esélyed arra, hogy visszaszerezd a bizalmát, de nem is kell. Ha szeretne téged, akkor teperne érted, nem a sértődöttet adná.
2012. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Veszel néha levegőt?
2012. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!