Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb másfél hete járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb másfél hete járok egy fiúval, és teljesen belémszeretett. Én viszont nem szeretem. És megtetszett egy másik fiú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél - 2 hete jöttünk össze egy sráccal , de már ezelőtt 2 hónapig ismerkedtünk és gyakorlatilag úgy viselkedtünk mint egy pár az utóbbi 1 hónapban (nem találkoztunk másokkal, csak egymással, első csók is megtörtént + sok randi, satöbbi).Szóval összesen mondhatjuk h másfél hónapja vagyunk együtt.

Az elején úgy gondoltam miért ne menjek bele? Jó vele, bírom, vicces. Úgysincs most senkim. De most megtetszett egy másik srác. És Vele akarok lenni. (Beszélgettem vele de csak barátilag, és ebből a 2-3 beszélgetésünkből jobban megtetszett mint a pasim!)

De a barátom teljesen belémszeretett... Eddig nem volt szerencséje a lányoknál. (Én vagyok az első barátnője és mindent megad nekem amit szeretnék.)

Nem akarom összetörni a szívét.

Mit tegyek?

18L.


2012. jún. 27. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:

A rövidített válasz: dobd!

Hosszabban: ebből így nem lesz semmi, sajnálatból ne maradj vele. Dobd!

2012. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez most nem sajnálat kérdése! Ha tovább halogatod akkor tévhitei lesznek meg az ugyanugy neki rossz lesz!
2012. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon óvatosan, az érzéseit nem sárba tiporva közöld vele, hogy te nem érzel iránta úgy, ahogy ő irántad. Ne említsd a másikat semmiképpen, és az se jön ki jól, ha másnap már a másikkal vagy.
2012. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
75%

EGY SZABLÁLY!!!!!!!!!!!

Soha ne hagyj el valakit, aki szeret Téged olyanért, aki tetszik Neked, mert lehet, hogy aki tetszik Neked, majd elhagy Téged olyanért, akibe szerelmes!!

2012. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És a szabály szerint maradjon olyannal, akit nem szeret? Hogy a másik is a képben van, ezen nem változtat, nélküle sem szeretné.
2012. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az sem jó megoldás amit irt : "Jó vele, bírom, vicces. Úgysincs most senkim."

Ezért nem kezdünk párkapcsolatot senkivel.. Vagy csak én gondolom igy??

2012. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó, igazad van hogy hülyeség volt elkezdeni is. De úgy voltam vele, hogy majd idővel beleszeretek. Hát nem jött össze! :(

Nagyon sajnálom a srácot de tényleg, szánalomból nem akarok vele maradni... Köszi a válaszokat. Kitalálok valamit, amivel nem bántom meg. Bár már most sírhatnékom van attól hogy mekkorát fog csalódni....

2012. jún. 27. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezentúl inkább menj bele 25randiba a "járás" előtt,minthogy ugy egyél vele,h majd megszereted.

De hát mindenki hibázik.. A másik fél pedig szenved.. :(

2012. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom már és legszívesebben visszavonnám, hogy összejöttem vele. :/ Nem akartam neki szomorúságot okozni. Mostmár nincs mit tenni sajnos ..
2012. jún. 27. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!