Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellett volna cselekedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellett volna cselekednem, ha nem voltam szerelmes abba a fiúba akivel jártam?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy nagyon kedves fiút. Nagyon jól kijöttünk, megértettük egymást. Pontosan ilyen fiúrúl álmodam, mint Ő. Majd járni kezdtünk, csodás volt vele. De mégsem éreztem hogy szeretem, hogy szerelmes vagyok belé. Ő persze mondta, hogy szeret, de bennem nem alakult ki ez az érzés. Úgy éreztem, hiába várok arra hogy kialakuljon, nem fog menni, ezért szakítottam vele. Most hiányzik és úgy érzem elrontottam. Máskor azt érzem jól döntöttem és így lesz a legjobb mindkettőnknek. Így csak becsaptam volna őt, és nem lettem volna őszinte vele.
2009. júl. 8. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem normális h vannak ilyen mély pontok egy kapcsolatban. Egyszer azt írta Petőfi: "Soha meg nem szűnik, mindig él, S nem gyöngül, ha néha szelídebb is... Gyakran csendes a folyó, de mély!"

Másik oldalról viszont ha tényleg nem szereted, akkor teljesen normális h hiányzik. Idővel elmúlik, de ha szereted és tényleg szereted, akkor szerezd vissza.

2009. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elrontottad. Nem voltál elég türelmes. Jah, és soha nincs olyan hogy "hiába".
2009. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Pontosan ilyen fiúrúl álmodam, mint Ő."

Vigyázz, hogy mit kívánsz, mert lehet, hogy megkapod!

Kedves, rendes és aranyos, és van is valami, de az nem az igazi!

Előfordul. Ne bánkódj, az érzéseink nem hazudnak. ha nem érezted azt a gyomor mélyén levő furcsa bizsergést, akkor nem érezted és kész.

A legutóbbi kapcsolatom hasonló volt. Mindketten odatettük magunkat, működött is, de mindketten odajutottunk fél év után, hogy "Nem tudom, mi a gond, mert tudnék veled élni is, csak mégsem, mert valami van, de nem az igazi!"

Mondtuk mi is, hogy szeretlek és igaz is volt, csak nem úgy, ahogy kellett volna.

Van, hogy hiányzik, de nem éget a hiánya és ezért tudom, hogy jól döntöttünk.

Van ilyen.

2009. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. júl. 8. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:
elcseszted ha még van esélyed próbáld visszaszerezni. ne hagyd veszni!
2009. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kezdjem újra vele?
2009. júl. 8. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:
pontosan! ha álompasi akkor ne hagyd veszni.
2009. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze nem udom van-e most kapcsolatot vagy neki van-e.
2009. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyikőnknek sincs most kapcsolata, fogalmam sincs mit csináljak...
2009. júl. 8. 14:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Most már nincs vesztenivalód szerintem, próbáld meg.
2009. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!