Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már lemondhatok róla végleg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lemondhatok róla végleg? (HOSSZÚ! )

Figyelt kérdés

Van egy pasi(23), akivel novemberben együtt voltunk koncerten(ő írt rám fb-on, hogy szívesen elkísérne, ha egyedül megyek), majd együtt éjszakáztunk a városban hajnalig, mert elment az utolsó busz..


Utána rengeteget beszélgettünk és én már nem bírtam magamban tartani, hogy bejön, ezért finoman megmondtam neki, hogy kicsit többet érzek barátságnál (ez olyan januárban volt..), erre az üzenetre nem írt vissza, hanem rá két héttel megkérdezte, hogy mi újság van velem... Történt még azután vagy 2-3 levélváltás, de a "vallomással" kapcsolatosan semmi reakciót nem kaptam vissza. Akkoriban jött újra képbe a régi szerelme, és gondolom megint beleszeretett.


Tök reménytelennek éreztem a helyzetet, ezért kezdtem lemondani róla.. Új facebook fiókot csináltam a suliváltás meg a sok "spamember" miatt, de ott már nem keresett... 4 hónapon keresztül próbáltam más pasikkal lekötni a figyelmem, de múlt héten rájöttem, hogy nekem ő kell...


Bejelöltem, gondoltam, hogy nem veszíthetek sokat... Mivel ma van a névnapja, írtam neki egy kis üzenetet a szokásos boldog névnapot dumával meg a "közös számunkkal".. Na itt jön a csattanó, hogy 16.11-kor megnézte az üzenetet, mindenkinek visszaírt, aki írt az üzenőfalára, nekem meg "véletlenül" elfelejtett visszaírni...


Szerintetek ilyenkor mi van? Már csak kolonc lennék a nyakán vagy annyira gáznak tart, hogy inkább hagyjam az egészet? 18/L


2012. jún. 27. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez már az elején elúszott, sajnálom.
2012. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd :(
2012. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha legközelebb találkoztok személyesen állj elé, és ne kérdséként tedd fel, hanem jelentsd ki hogy annyi lehetett volna benne hogy elutasít.
2012. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:

""finoman megmondtam neki, hogy kicsit többet érzek barátságnál (ez olyan januárban volt..), erre az üzenetre nem írt vissza, hanem rá két héttel megkérdezte, hogy mi újság van velem... Történt még azután vagy 2-3 levélváltás, de a "vallomással" kapcsolatosan semmi reakciót nem kaptam vissza. Akkoriban jött újra képbe a régi szerelme, és gondolom megint beleszeretett. ""-----------> már itt világossá kellett volna , hogy váljon számodra, hogy egy gerinctelen kis p.öcs!


Nem meri megmondani hogy mi a helyzet h nem kellesz neki hanem csendesen lelép mintha semmi sem történt volna...


Én annyit mondanék vagy írnék neki a helyedben, hogy annyit azért elvértam volna, hogy bocs de ennyi volt...

2012. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ebben az volt a vicces, hogy utána amikor összefutottunk, akkor még szóba sem hozta a dolgot.... Úgy csinált, mintha semmit sem írtam volna...
2012. jún. 27. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért nem mondott semmit, mert imponál az egójának, hogy tudja, hogy bejön neked.


Hagyd, mert nem akar tőled semmi komolyat.

2012. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igazuk van, hagyd.
2012. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!