Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám végleg elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végleg elfelejteni az exem?

Figyelt kérdés
Volt egy elég hosszú párkapcsolatom,de 10 hónapja vége lett , neki a szakitásunk után 1 héttel már volt barátnője ami mindig megvan neki , én meg szenvedtem a fájdalomtol , h ilyen hamar túllépet rajtam,volt mikor énis úgy éreztem , h már nem szeretem teljesen közömbös számomra de elég volt meglátni és megváltozott , mai napig is mikor meglátom kezem lábam remeg. Nekem is van 4hónapja barátom , és szeretem , de még mindig hiányzik az exem és szoktam rá gondolni , és a vele eltöltött időre.

2012. jún. 8. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen természetes hogyha így vagy ezzel 10hónap már nem olyan rövid idő természetes hogyha hiányzik, a lényeg hogy legyen ami eltereli a gondolataid. Próbálj minél több fantáziát vinni a jelenlegi kapcsolatodba, járjatok el ide-oda, akár csak kirándulni vagy ilyesmi legyen minél több emléked a mostani pároddal, egy idő után elfelejted, vagy nem annyira emlékszel majd a régebbiekre. De ez egy vélemény, sok sikert neked a továbbiakban.
2012. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell vele foglalkozni, az már a múlté.Törődj inkább a saját kapcsolatoddal.

Ha ilyen hamar lett barátnője, akkor valószínűleg már egy jó ideje nem szeretett.

2012. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Idő idő sok idő! Tapasztalatból mondom hogy teljesen SOHA nem fogod elfelejteni!!!


27/F

2012. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak tekint mindig előre!!! Most xar, és egy darabig még az lesz, de majd elmúlik! Ha így állsz hozzá megtalálod azt a valakit aki majd elfeledteti veled! Nekem két év után sikerült!
2012. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyászoltál már? Mert ez olyan. Velem pár napja szakított a bnőm, és tök úgy érzem magam, mint 9 hónapja, amikor édesanyámat veszítettem el.
2012. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!