Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy azt hittétek végleg elveszítettétek a párotokat, szakítottatok, de később kibékültetek?

Figyelt kérdés
De tényleg, hogy úgy éreztétek ez az állapot már visszafordíthatatlan, de később ismét kibékültetek. Elmesélnétek a sztoritokat?
2012. jún. 22. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
igen volt hogy azt hittem nincs tovább.Volt egy megoldhatatlan problémánk,mindketten akartuk de nem ment,nem rajtunk mulott.Válni akartam de végül kibékültünk és azon az estén a probléma forrása megfogant és azóta boldogan élünk.
2012. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt, igen, volt egy kalandja, kiderült, el akartam hagyni. Szakítottam is vele, volt egy kis mosolyszünet. Helyre tudtuk hozni, de aztán évekkel később megint elromlott és akkor már nem...
2012. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, ennek nagyon örülök.:)


Sajnálom második.:(

2012. jún. 22. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,volt olyan.1hónap szünet után minden rendbe jött,kibékültünk,azóta házasok vagyunk,és van 2gyerekünk!
2012. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, de volt idő, amikor csak a remény éltetett szó szerint. Nem is olyan rég volt.
2012. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt. Kibékültünk de nem tudom mi lesz a vége
2012. jún. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!