Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy barátom többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
Nem lakunk együtt,heti 2 napot tudunk találkozni. Szeretném,hogy barátom magától írjon nekem sms-t(ne azért mert az enyémre válaszol)és többször hívjon(ingyen beszélünk egymás között)De nem akarok az agyára menni,hanem azt szeretném,hogy sokszor keressen. Én szívem szerint 5 percenként felhívnám,de nem teszem,hanem csak pár óránként. Napközbe a munka miatt keveset tudunk beszélni. Nos,hogy érjem el,hogy mindenáron keressen és oda legyen értem? De csak óvatosan akarom elérni,nem akarom zaklatni,sőt azt sem szeretném,hogy kiábránduljon belőlem. Csak olyan jó lenne,ha érezném,hogy mennyire fontos vagyok neki. Jó tudom,hogy fontos vagyok neki,csak jól esne napközbe is sms,amit magától ír!
2012. jún. 28. 00:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám h ettől még nem szeret, szal nem értek egyet a 24/N-vel, csak egyszerűen kevesebb kommunikációt igényel (persze ez az optimistább lehetőség). Sztem csak abból van elege, h kicsit túl sokszor csüngsz még mindig a nyakán. És tudom h neked ez a pár óra hívogatás nem tűnik túl sűrűnek, de egy fiúnak általában az. Úgyhogy szakításon meg ilyesmin egyelőre egyáltalán ne gondolkodj, egyszerűen csak próbáld kevesebbszer keresni. Leges legelső voltam.
2012. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

De komolyan, és ne is akard, mert aztán jönnek az újabb probléma, hogy jaj biztos csak azért hív többször, mert én kértem, magától nem is akarná...stb

Arra koncentrálj, hogy amit együtt töltötök idő, az tökéletes legyen! Akkor adjatok meg egymásnak minden figyelmet, szeretet! Én voltam így két évig, hogy csak hétvégén találkozunk, tudom milyen, elhiheted.

Most pedig már 2 éve együtt élünk, és ha bármikor külön vagyunk néhány órára, akkor ír. Régen nem volt ilyen, és most mégis. Úgyis kialakul benne magától is az igény erre, ha nagyon jó a kapcsolatotok, így hát úgy érd el, hogy próbálsz ideális barátnő lenni. Ne hisztizz ilyen butaságokon, ne kezd el tesztelgetni, az igaz szerelemben nincs ilyen, hogy tesztelgetés! Ne tedd tönkre ilyesmivel, ne követelőzz. (Vannak helyzetek, amikor lehet, de ez nem olyan)

És miért szeretnéd egyébként hogy felhívjon többször? Milyen mondanivalód van neki, ami olyan fontos? Miről tudnátok így telefonban beszélgetni?

A férfiak gyakran nem szeretek a felesleges locsogást, lehet azért nem keres többször, mert nincs újabb mondanivalója, a semmiért telefonálgatás pedig nem jellemző rájuk... :)

Inkább töltsd aktívan a külön töltött időt, legyél sokat a barátaiddal, hódolj kicsit a hobbidnak, és máris lesz miről mesélned neki, így lehet mjd többször keres. Például ez is egy megoldás... meg legalább nem ezen rágódsz magadban, ha lefoglalod magad. :)

És hidd el, ez nem jelenti azt, hogy nem szeret vagy nem hiányzol.

2012. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Most lehet én vagyok a hülye, de én ezeket a barátommal meg szoktam beszélni.

Amikor úgy éreztem, hogy jó lenne, ha többet keresne, mert nekem hiányzik, akkor ezt mondtam neki. Persze hozzátettem, hogy ha a terhére van, akkor nem kell. De azóta többet keres, mert ő meg az én nyakamon nem akart lógni.

De lehet lassan elkezdem szégyellni, hogy kommunikálunk egymással.

2012. jún. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ennyi hülye lányt egyrakáson... jótanács: amíg lányok vagytok nem pedig nők eszetekbe se jusson találgatni hogy mi járhat 1 pasi agyába mert csak a tipikus logikátlan ötletek fognak jönni amivel csak szétbasszátok a kapcsolatot. én pl személy szerint sosem írnék neki vagy hívnám fel időpont egyeztetésen kívül de nem azért mert nem szeretem hanem mert személyesen szeretek vele lenni. mindenesetre ha mindenáron válaszolni akarnék a kérdésre egy olyan gondolatmenettel állnék elő hogy ha azt akarod hogy szeressen akkor járj a kedvébe. és hogyan jársz a kedvébe ? HOGY NEM ZAKLATOD. és még pár más apróság
2012. jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

00.48-as!- mi is rengeteget kommunikálunk a barátommal, hozzáteszem, hogy már 3 éve élünk együtt, és mi is megbeszéljük az ilyen dolgokat, de itt most épp az lenne a lényeg, h ne azért keressen, mert mi megkértük rá!


Kedves 06:10-es válaszoló!

Milyen jogon hülyézel itt le minket? Honnan veszed, hogy nem nők vagyunk? Én pontosan tudom, hogy mikor mi jár a párom agyában, mert mondom, mi együtt lakunk és kommunikálunk!!!

"én pl személy szerint sosem írnék neki vagy hívnám fel időpont egyeztetésen kívül"- miért, a Te barátod vmi hivatal vagy okmányiroda netán a pápa, hogy őt nem is mered "zaklatni" előzetes időpont egyeztetése nélkül?!?! ez milyen hülyeség már!!!!! én akkor hívom a barátom, amikor akarom, és nem zavarja, jól esik neki.

2012. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ja 00.11-es voltam.
2012. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15: én értem, hogy nem akarjátok, hogy muszájból csinálja, csak ennek a logikáját nem értem. Mármint, ha tudom, hogy a barátomnak eszébe nem jutna magától írni nekem valami szép idézetet, de nekem erre érzékeny nőként szükségem van néhanapján, akkor megmondom neki, hogy ugyan vegye már a fáradságot, és keressen nekem valami idézetet. Namost, ezt is muszájból csinálja, de azért, mert szeret. Tudja, hogy nem sértődöm meg, ha nem ír nekem, de ír, mert boldoggá akar tenni. Engem boldoggá tesz a tudat, hogy igenis fáradozik azért, hogy boldoggá tegyen.

Ha egyszer a Kérdező barátja ilyen, hogy annyi kommunikáció elég neki, hogy páróránként hívja (ami még nekem is sok), akkor ne kelljen már szerencsétlent próbára tenni, meg utalgatni neki, hogy "hé, a Piroska barátja ennyit meg ennyit hívja a nőjét".

Ha most szól neki, akkor elkerülik, hogy pár hónap múlva beteljen a pohár, és a Kérdező olyan dolog miatt hisztizzen, amit el sem követett, de még arról sem tudott, hogy mit kéne tennie a béke érdekében.

#13as voltam.

2012. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát tudom, azért írtam, h mi rengeteget beszélgetünk és mindenről, nem is gondoltam volna soha, h lehet majd egyszer ilyen barátom, akinek tényleg bármit elmondhatok és aki mindent elmond nekem, semmilyen téma nem akadály. ezért már én is megbeszéltem vele ezt a dolgot...
2012. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!