Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég rátaláltam életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég rátaláltam életem első nagy szerelmére az egyik közösségi oldalon? Írjak neki ennyi év után?

Figyelt kérdés
17 évesen jöttem össze az első barátommal. kapcsolatunk 3 évig tartott. nagyon szerelmesek voltunk mindketten, de a szülőknek sikerült minket szétválasztani. Ő elkerült a fővárosba dolgozni, én még suliba jártam,aztán, hogy mi is történt nem tudom, de mindkettőnknek lett új kapcsolata. 9 év után most hallok róla először. Láttam már neki is van családja mint nekem. Valami mégis nagyot robbant a szívemben. Bejelöltem és ő vissza. Napok óta azon vacilálok írjak e neki. Találkoznom kell vele. Megőrülök egy öleléséért.Nem akarok belerondítani a családi életébe, de azóta csak rá gondolok. szerintetek írjak neki? Hogyan fogadná? Esetleg hasonló tapasztalatok valakinek?
2012. jún. 28. 16:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

:) Messziről jött ember azt mond,amit akar.. Mellesleg nagyon bizonygatod,hogy kellesz neki. Magadat akarod meggyőzni?:)

Kívánd csak,én biztos nem leszek akkora ordas,hogy a férjem és a gyermekeink mellett az exem után koslassak..:)

2012. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Azt sem hiszem el,amit kérdezel.Én nem neveznélek ribancnak,de nem hiszem,hogy ebből pozitív dolog fog kisülni.Ennek ellenkezőjéről pedig nyilván nem fogsz tudni meggyőzni.
2012. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!