Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég rátaláltam életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég rátaláltam életem első nagy szerelmére az egyik közösségi oldalon? Írjak neki ennyi év után?

Figyelt kérdés
17 évesen jöttem össze az első barátommal. kapcsolatunk 3 évig tartott. nagyon szerelmesek voltunk mindketten, de a szülőknek sikerült minket szétválasztani. Ő elkerült a fővárosba dolgozni, én még suliba jártam,aztán, hogy mi is történt nem tudom, de mindkettőnknek lett új kapcsolata. 9 év után most hallok róla először. Láttam már neki is van családja mint nekem. Valami mégis nagyot robbant a szívemben. Bejelöltem és ő vissza. Napok óta azon vacilálok írjak e neki. Találkoznom kell vele. Megőrülök egy öleléséért.Nem akarok belerondítani a családi életébe, de azóta csak rá gondolok. szerintetek írjak neki? Hogyan fogadná? Esetleg hasonló tapasztalatok valakinek?
2012. jún. 28. 16:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy baráti hogy vagy? Mi van veled? Mesélj a családodról kérdéssel még nem csinálsz rosszat. Gondolod, hogy ő is akar veled találkozni? Ne éld bele magad, mert csak rosszabb lesz. Nekem is vannak régi szerelmeim így, de megragadtunk a hogy vagy-nál, levelezésben.
2012. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha átéltük volna,amit te? Mit is? Hogy feleségül mész egy szerencsétlen ferfihez akit állítólag szeretsz és szültél is neki egy gyereket,majd meglátod az exed a fb-on,akinek szintén van házastársa és gyermeke és elkezdesz fröcsögni,hogy neked "jár",hogy beszélj vele,holott már közötök sincs egymáshoz..
2012. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Mennyi okoska feleség van itt aki retteg a megcsalástól.
2012. jún. 28. 17:29
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Szánalmas vagy.

Az elején még sajnáltalak is kicsit, de utóbbi válaszoddal bebizonyosodott, hogy primitív rob@nc vagy, aki semmi megértést nem érdemel.

2012. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én speciel nem vagyok feleség,csupán csak látom,hogy a pasi ezer éve túllépett rajtad és semmit sem jelentesz számára-nem véletlenül nem keresett és nem írt.. Családja van,ahogyan neked is. Biztos szar a házasságod ha ennyire kaparsz az exed után.. Az meg a saját szegénységi bizonyítványod,hogy egyből a megcsalásra asszociálsz. Ezek szerint talán te akarnád megcsalni a férjed-feltéve ha el tudnád csábítani az exed? ( Halkan megsúgom,te agyalsz azon,hogy írj neki. Ha ő vevő lenne rád,írt volna..)
2012. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ne írj neki, ne vedd fel vele a kapcsolatot. Sokkal inkább mondanám, hogy a férjeddel beszélj róla legelőször. Ha megértő, empatikus és átérzi, amit érzel, akkor tőle várhatod most a világon a legtöbb szeretetet és lelki támaszt, mielőtt még valami hülyeséget csinálnál.
2012. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Te meg egy olcsó ... vagy, és csak magadra gondolsz...!

ennyi idősen lehetne annyi eszed, hogy ezt egyből elfelejted, és nem kérdezgetsz marhaságokat

2012. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten megértem a kérdésedet. Nekem is volt régi nagy szerelmem, együtt voltunk egy ideig, aztán pár év után volt néhány "megkeresése", például Facebookon, annyiból állt a dolog, hogy bejelölt, nem tudtam mit csináljak, ez kényes téma mindenhol. Ez volt kb fél-1 éve, azóta egy szót sem beszéltünk. Én kapcsolatban vagyok/voltam, ő nem nyitott soha komolyabban. Tegyük hozzá, hogy az ő, mondjuk azt "hibájából" szakítottunk. Szívesen beszélgettem volna vele pár dologról, de igazából ambivalens érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Abban biztos vagyok, ha a párom megtudná, hogy beszéltünk, nagyon rosszul esne neki. Ezt pedig nem akarom. Majd ha egyszer eljön az ideje, akkor talán sort kerítünk rá, de az biztos, hogy nem most és nem a közeljövőben lesz.

De nálatok egy kicsit már más a helyzet. Én azt javasolnám, hogy ha ekkora lelki sokk neked ez a dolog, akkor mondd el a férjednek, hogy van egy fickó, akivel régen együtt voltál, és szeretnél találkozni vele, CSAK baráti beszélgetésre, és ne gondoljon semmi rosszra. Csak ezután keresd fel azt, akivel beszélni akarsz. Ne tegyél semmi olyat, amit később megbánhatsz, és ne is titkolózz. Az őszinteséggel néha többre lehet menni, mintha valaki hátulról próbálkozna.

Ha pedig komolyabb szándékaid vannak, akkor értékeld át az elmúlt 9 évedet...

2012. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond, úgyis írni fogsz neki, mert hajt a véred. Ez tulajdonképpen természetes. :)
2012. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Drágáim! nem kellett hogy írjak neki, mert ő megelőzött. Most olvastam a levelét és milyen érdekes, hogy egyből azt kérdezte mikor tudunk találkozni? egyébként tud róla a férjem és abban is biztos lehet mindenki, hogy nem fogom megcsalni, és ezt ő is tudja. Egyébként köszönöm mindenkinek, hogy egy ribanc vagyok a szemetekben. Ezek után mindenkinek azt kívánom, hogy kerüljön ilyen helyzetbe! Rossz indulatuak vagytok!
2012. jún. 28. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!