Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le egy távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le egy távkapcsolatban a féltékenységet?

Figyelt kérdés

Régebbóta ismerem barátom, de összejönni még csak pár hete jöttünk össze. Az a gond, hogy van egy lány aki sokkal szebb nálam közelebb is lakik hozzá és igencsak jól megértik egymást. A lánnnyal gyakran beszél,találkozik velem ritkábban mert kb. 300km a távolság köztünk. Sokat beszél róla, a közös képeiket különböző közösségi portálokra is kirakják. (a lány és a barátom is) Biztok a barátomba de a távolság miatt nagyon aggódom. A lánnyal néha beszélek msn-en de igazán nem ismerem de ha szóba kerül barátom állandóan róla áradozik. Ez nekem nagyon fáj, hogy ök ketten több időt tölthetnek együtt. én vagyok a túl féltékeny, velem van a baj? barátomnak tettem célzást már erre a problémámra de inkább még őt érintette rosszul, hogy megkérdeztem (azt hiszi nem bízom benne).

mit tegyek? tönkretesz ez a dolog, nem tudok vele nem foglalkozni....

előre is köszönöm a válaszokat


2009. júl. 8. 14:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, nekem az a véleményem h több van köztük mint barátság. Nekem nagyon félreérthető ez az"életem legjobb koncertje". Nemhiszem h annyira a zene miatt lett volna elájulva,merthát egy koncert csak egy koncert. Nemtudom.Igenis jogos a féltékenységed, és hát pár hete vagytok együtt,így nem nagyon ajánlanám azt h hisztizz vagy bármi, mert a srác már a kapcsolat elején érezheti a szűk pórázt és az elég gáz. A kapcsolat elejének arról kellene szólnia h odavagytok egymásért, naponta többször telefon,sms,msn. Ő pedig másért rajong...ha később se változik a helyzet sztem nem érdemes törnöd magad rajta...
2009. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!