Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény?

Figyelt kérdés
Egy hónapnyi boldogság után pofára estem. Azt mondta nem szeretné lekötni magát mivel nagyon régen volt már egyedül. És ezért most nem kezdene kapcsolatot. Úgy érzem ezzel vége van de nem szeretném végleg elveszteni. Van még remény ? Mit tegyek ?
2012. jún. 29. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki el akar menni, azt el kell engedni. Majd lesz más, fel a fejjel!
2012. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
mond azt neki hogy terhes vagy...tuti veled marad
2012. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy elfelejted. Ez halott ügy. Igen, tuti. Nem lesz könnyű, de lépj tovább szépen :) Sok sikert.
2012. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy állandóan ő jár a fejemben. Eléggé visszahúzódó srác vagyok ami nem hat jól a kapcsolataimra. Nem merek oda menni lányokhoz mert félek a visszautasítástól. Ő meg valahogy elérte hogy levetkőztem magamról ezt a félelmet amíg vele voltam. És nem hiszem hogy találnék mást aki erre képes
2012. jún. 29. 00:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult ez haver. Ha elhiszed, hogy képes vagy, akkor képes vagy. De ha így indulsz neki, ahogy most leírtad, az életbe nem fogsz találni senkit akivel lehet valami. Sok emberrel kellesz ám megismerkedned ahhoz, hogy találj valakit akit szeretsz, és Ő is viszont szeret téged.

Szóval ez még nagyon az eleje :) Szedd össze a tökeidet, és csapj bele. Ismerkedj emberekkel. Csak te teheted jobbá a sorsodat. Ne remélj mástól segítséget. Maximum ennyit tehetnek mások, mint amit most én. De neked kell cselekedni. Sok sikert, és bátorság.

2012. jún. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommentelőnek van igaza, meg amúgy is fel a fejjel, bejöttél neki, csak msot nem akarja lekötni amgát szóval nem veled volta baj szedd össze magad és irány az élet..talán még azis előfordul, hogy egyszer ő keres meg téged
2012. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a lepényhal megy előre

a reményhal meg utoljára

2012. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!