Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszahódítani az exet? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahódítani az exet? De hogyan?

Figyelt kérdés
Vissza akarom szerezni, eldöntöttem, kész...szükségem van rá. Neki most van barátnője, de mesze élnek egymástól (2 külön ország) Hogy elehet visszahódítani vkit? Bizonyos határok között bármeddig elmegyek...
2012. jún. 29. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Istenem...


Honnan a fenéből tudjuk? Azt se tudjuk miért mentetek szét. 1000*1000 variáció van.

2012. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Praktikákra vagyok kíváncsi. Amúgy azért mentünk szét, mert nem kaphatott meg csak úgy, viszont sokszor álltunk neki a szexnek, de mindig leállítottam.
2012. jún. 29. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ott a válasz, add oda magad neki. Bár én nem hinném, hogy ez egy harmonikus tökéletes örökreszóló kapcsolat lesz akkor. Valószínüleg pár hét/hónap után szintén szétmennétek.


Egyébként te olyan "mindentmegkapokamitakarokmertkülönbenapucikislányasír" típus vagy?

Ez a követelőzés, hogy "de nekem akkor is ő kell" elég önző... Neki ezekszerint NEM TE kellesz, és mégis rá akarod magad erőltetni... Nem körülötted forog ám a világ. Remélem 15-nél nem vagy több, mert akkor még kinőheted, de ha már 20+ vagy akkor sanszos, hogy ilyen a természeted, a pasik meg ezt nem szeretik.


28/n

2012. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, áhh tudom hülyeség csak néha rámjön a hiánya és nem értem, h miért nem voltam jó neki. Amúgy teljesen megőrjített, miután szétmentünk váltam ilyen hülyévé. Nem tudom, h mit kéne tennem...
2012. jún. 29. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Túllépni rajta. Járkálj el a barátnőiddel, hisz itt a nyár, tele vagytok lehetőségekkel.

Tudatosan tereld el róla a figyelmedet.

2012. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet és nem is szabad visszahódítani. Mit érnél vele? Már egyszer nem kellettél neki, ha valamennyi időre is meggondolja magát az már nem lesz az igazi.
2012. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!