Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a lányok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy engem utálnak. 21 évesen még soha nem volt párkapcsolatom, és nem is vettem észre,hogy bárkinek is tetszenék, de a társaságomat akkor is messze elkerülik a lányok,ha csak barátkozni szeretnék. Párkapcsolatban meg nem topmodelleket szeretnék, nem számít a külső, bárki szóba jöhetne, de hát reménytelen.

2012. jún. 29. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

PÉNZ,

Utazgatás,csillogás,fényűzés,népszerűség

bicepsz,

(intelligencia,humor...)


Valahogy ebben a sorrendben.(nagybetűk,kisbetűk,zárójelek nem véletlenek;) )

2012. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magabiztos srácokat szeretik. Szerintem ennek hiányát érzik rajtad.
2012. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magabiztossággal nincs gond, csak amikor nem állnak szóba veled, akkor kicsit érdekesen viszonyulsz a dolgokhoz :)
2012. jún. 29. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor az erőlködést, kétségbeesést látják rajtad, vagy nem tudom. És lehet, hogy csak te nem veszed észre, de kívülről érezni az ilyesmit. Próbálj úgy beszélni velük, hogy nem akarsz összejönni velük. Csak barátkozási, vagy egyszerűen beszélgetési céllal dumálj velük. Így kicsit talán természetesebb leszel, és ráérzel.
2012. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!