Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok felháborodott/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodott/féltékeny?

Figyelt kérdés
Párommal ma elvileg azért nem találkozunk, mert ő fiú buliba megy, ami nem is lenne baj, nem bánom a kanbulikat, DE. Indulás előtt beszéltem vele és mondta, hogy egyik csaj haverja hívta inni és hogy valószínű ott fogja hagyni a fiúkat és megy a csajjal inni... Ez engem egy kicsit kiborított, mert engem lemondott a fiúk miatt, de a csajt nem. Szerintetek jogosan vagyok pipa?
2012. jún. 29. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Engem irritálna. Ha hozzám nem tud eljönni a kanbuli után (amivel sosem volt bajom), akkor más p.csák után se futkosson az éjszaka közepén.
2012. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát, amennyiben úgy gondolod, hogy a kisajátítás egészséges dolog egy párkapcsolatban, akkor igen. Miért ne találkozhatna más emberekkel a barátod rajtad kívül (nemtől függetlenül)?
2012. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pff ez egy pö.cs-.- teljesen jogosan vagy pipa..
2012. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát persze. Feltétlenül beszámolt volna neked róla, ha lenne okod féltékenységre. :P


De fennáll két lehetőség:

- Indirrekt pont azért számolt be, hogy nehogy féltékeny legyél.

- Direkt azért, hogy féltékennyé tegyen.


Válaszd ki a kedvedre valót. :)

2012. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2.! Nem sajátítom ki, de miután 1 hete nem találkoztunk, kicsit fura nekem, hogy velem nem akar találkozni, de most hogy felhívta a csaj, hozzá egyből rohan... Lehet velem van a baj, de ez nekem rosszul esik.

Utolsó! Nem arról van szó, hogy megcsalna, tudom, hogy nem fog megcsalni. Csak a tény esik rosszul, hogy mindenki más előrébb van, mint én, még egy olyan havercsaj is, akiről tudom, hogy egyébként le se szarja a fejét...

2012. jún. 29. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:

szia! nekem is rosszul esne, és ugyanígy látom a dolgot ahogy te. Sajnos, nincs jó ötletem mit lehetne a pároddal tenni és nem akarok itt hülye tanácsokat osztogatni.

Talán játszd el ugyanezt vele te is, ha már hív, ne érj rá mert valami programod van.. aztán meg újra programod van, bulizni mész haverokkal:))) Ez csak egy ötlet.. de igazából nem tudom mi lenne a megoldás.

2012. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!