Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleszerettem egy srácba, vajon tetszem neki? részletesen lent!

Figyelt kérdés
15l, 18f - Első látásra beleszerettem, és nagyon sokszor bókol és máshogy beszél velem mint a többi lánnyal.Találkozásokkor nagyon közel hajol mindig (ami már kicsit "kellemetlen" is :D:$ ) stb. Tehát minden ami arra utalhat hogy bejövök neki. De egyszer már megbeszéltük hogy nem lesz semmi. Változás lehet a részéről?
2012. jún. 30. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak te veszed úgy,hogy más,hogy viselkedik veled.Kérdezd meg tőle...:)
2012. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Barátnőm szerint is más velem mint a többi lánnyal/ pl vele is...
2012. jún. 30. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, szerintem lehet, hogy többet érez.
2012. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
buta, fiatal lány vagy még, csak megakar dugni téged és szépen kihasználni, de te látom ennek csak örülsz, akarod a srácot, szóval úgyis meg fog dugni, te már nem szabadulsz a hálójából, szét fog kefélni téged!
2012. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát te se vagy százas!

Eszem az van! És nála illedelmesebbet aligha találna bárki is, ez az egy biztos! De ha értelmeset nem tudsz írni inkább ne is írj semmit kérlek!kösz

2012. júl. 1. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ezt nem értem,ha te tetszel neki akkor barátnőddel miért viselkedik ugyan úgy...?!Nem tudhatod,hogy ha nem vagy ott kivel,hogy beszél.Van abba is valami amit az előttem lévő írt...valamikor teljesen másnak mutatják a fiúk magukat,mint amilyenek csak,hogy megkaphasson...és igen lehet,hogy nem hiszed el most!Remélem azért nem lesz igazunk és tényleg a jók közé tartozik...:)
2012. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is majdnem hogy ugyan ez van, csak én nem szerettem bele..de hidd el hogy azt észre lehet venni hogy tényleg kedvel-e téged.És az szerintem nagy hülyeség hogy csak meg akar d*gni-.-" mindenki magából indul ki.:) szerintem ezek alapján tetszeni biztos tetszel neki :)
2012. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!