Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek a négerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek a négerek jönnek be! Miért ők kellenek nektek, mitől jobbak, mint egy magyar, fehér fiú?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 23:56
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
61%
Nagyon uncsik már ezek a kérdések! De hogy erősítsem a tábort :)) Az én párom is fekete, és még hogy ideges is legyél én is egy szép fehér magyar lány vagyok:)) Mi nem otthon élünk, de utáltam mikor otthon először nagy szám volt hogy .... na és ott mekkora? milyen az ágyban? undorító... Bármennyire is hihetetlen ezek a dolgok meg sem fordultak a fejemben. Nem a bőrszínébe szerettem bele. Akár lila is lehetne :) És ő sem tökéletes , mint ahogy senki de nekem ő kell. Hogy ki milyen ember ez nem a bőrszínen múlik, de ezt egy normális értelmes ember tudja. Sajnos te nem ebbe a kategóriába tartozol. Az aids meg a többi ... agyon rágott dolgok... nincs már türelmem ehhez! Ja és hogy még idegesebb legyél talán már a kis babánk is útban van :)) remélem! Változtatnod kellene a gondolkodásodon! És esetleg neked is lenne valaki. Talán egy szép fekete lány ? :DDDDD Minden jót! Ja és a szavaidat azért válogasd meg, mert nekem igen is bántó!
2012. júl. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
60%
Mert azok a lányok beképzelt k-k, rendes okos lányokat keress ne azokat az agyatlan beképzelt k-kat, ha azok kellenek nekik legyen, majd megbánják.
2012. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
45%
21-es. A babátok biztos hogy fekete lesz. Pont az ilyen dolgok az okai annak hogy a négerekből nemsokára több lesz mint belőlünk.
2012. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
54%

Kérdező, elárulom a nagy titkot te rasszista f***, ez pusztán ízlés kérdése..

bővebben vagy vonzódik az egyik fél a másikhoz vagy nem, függetlenül attól hogy fekete, fehér, vagy ázsiai származású.

Továbbá az ne csodálkozz hogy azok a lányok nem téged választanak, ahogy így olvasgattam a barbár stílusú megnyilvánulásaidat, hát mondhatom szép egy háziállat lehetsz. Ők szerencsére nem olyan szűk látókörűek és értelmi sérültek mint te, és még páran a rasszista fajtádból...

Inkább menj el egy pszichológushoz vagy akaszd fel magad...

2013. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező te tényleg gyökér vagy, de azok a szutykok is, akik itt nyomják a liberális propagandájukat.
2013. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
46%

"Nekemc csak 15cm a farkam, mégis élvezték velem."


Biztos élvezték?


"Volt, aki azt mondta, hogy neki nem is jó nagyobbal, mert fáj neki."


Lehet, hogy csak nem akart megsérteni? Mondjuk jobban tette volna, ha megsért. Egy-két pofon kéne neked, hogy fejlődj egy kicsit. Már ha képes vagy rá.

2013. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
55%

"Lányok, akiknek a négerek jönnek be! Miért ők kellenek nektek, mitől jobbak, mint egy magyar, fehér fiú?"


Ha komoly lenne a kérdés, én azt mondanám, hogy ugyanazért, amiért egy csomó fiúnak tetszenek az ázsiai lányok: azért, mert izgató, hogy különböznek tőlünk.


De tudom, hogy a kérdés nem komoly, ugyanis olvastam a kérdező többi hozzászólását. Szóval a helyzet az, hogy százával kerülnek ki ide az ilyen ál-kérdések, amiket néhány (vagy csak egy?) frusztrált, rosszindulatú (magát nemnácinak tartó) náci irkál. Abból is a gerinctelenebb fajta, aki még ki sem meri mondani őszintén a véleményét, hanem ilyen undorító, gerinctelen módon, bújtatva próbálja a rasszizmusát terjeszteni. Az a fajta félművelt barom, aki azt hiszi, hogy ha elolvasott egy-két klasszikust, akkor már értette is őket, és hogy ettől ő felsőbbrendű európai fehér lett. Attól tartok, egy számára megfelelő társadalomban (sose jöjjön el) kiderülne, hogy embertelenebb a legutolsó, legaljasabb - néger vagy nem néger - bűnözőnél. És mindez mégsem akadályozza meg abban, hogy önmagát jónak, egész népcsoportokat pedig rossznak, undorítónak tartson. Sajnos nem ritka ez a tünetegyüttes manapság.

2013. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
77%
Az én életemben is volt egy fekete férfi . És annak ellenére ,hogy nem ő lett a párom,nem vele alapítottam családot ,nem bánom egy percét sem és máig jó szívvel gondolok rá . Ő ugyan már visszament szülőföldjére ,de nagyon sok barátot hagyott itt,akik szerető szívvel gondolnak rá és visszavárják . 32/N
2014. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
32%

Szerintem a megnyilvánulásaidban rejlik a válasz. Mert te egy ilyen csökött agyú kommunista felfogású csőlátású f**sz vagy. Ne csodálkozz, ha a szép magyar lányok szóba sem állnak veled, ha ilyen az életszemléleted.


Csatlakozom a többiekhez :) Nekem is fekete bőrű a párom, együtt élünk, évek óta nagyon jól megvagyunk, a tenyerén hordoz, már a kisbabát tervezzük. Ismerem a családját, a barátait és az előéletét. HOL ITT A BAJ, KÉREM?

A feketék felfogása nagyon is nyitott, pozitív és Istentisztelő, nem úgy, mint a tietek! A magyar fiúcskák 95%-a egy szerencsétlen munkakerülő, műveletlen, BESZŰKÜLT AGYÚ lusta p**cs! Tisztelet a kivételnek, de te nem oda tartozol. A feketék a kis magyar csitrikkel úgy bánnak, ahogy megérdemlik, de egy tisztességes fiatal lányhoz ők is tisztességesen viszonyulnak. Ez így korrekt...


végül egy sztori a sok közül: gyakran találkozunk hozzád hasonló rasszista "barbár" primitív b@romarcú nyomorékkal. Legutóbbi eset a nyugatinál történt, amikor párommal békésen sétáltunk, át akartunk kelni az út túloldalára, erre egy gerinctelen náci önimádó gyökér kocsival ránk hajtott, el akart minket gázolni, miközben vigyorogva sértő, rasszista szavakat üvöltözött a párom színét illetően. A szerelmem engem időben félrelökött és elém állt, hogy ne essen bántódásom. Ellenben egy magadfajta gondolkodású "ember" inkább engem lökött volna ki a kocsi elé, hogy a nyamvadt bőrét mentse. Sorolhatnám a hasonló sztorikat. Külföldön nem tapasztaltunk ilyet! Ezért is költözünk el hamarosan.


A kedves kérdező és a hozzá hasonló felfogású rasszista kommentelőknek üzenem, hogy amíg így gondolkodnak, addig semmi jót ne reméljenek az élettől! Őszintén remélem, hogy hamarosan felnyílik a szemetek és rájöttök, hogy a fehér se*ggetek semmivel sem illatosabb egy színes bőrű ánuszánál.

2014. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
56%
Miért kell bőrszín alapján ítélni? Inkább ez a hozzállás, általánosítás undorító. Minden ember más. Köztünk, és köztük is vannak bűnözők, erőszakosak stb, de ugyanúgy vannak kedves, normális emberek, akik mindent megtennének a családjukért. AIDS-et kapni meg bárkitől lehet, itt Magyarországon is lassan már mindenki volt mindenkivel, ha már az általánosításnál tartunk..
2014. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!