Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért nem akar tenni ellene? Elegem van ebből

Figyelt kérdés

barátommal 1,5 éve járunk.

21éves, nem magas kb 165cm magas lehet, sokáig focizott. sosem volt az a nádszál, de mikor megismertem 69kg volt.

azóta leállt a focival, mert ahhoz is lusta volt. És lenne lehetősége attól edzésre járni de lesz*rja.

Mostanra már 77kg. Sokan mondják neki h rengeteget hizott, de nem érdekli. Én is mondtam neki, de nem foglalkozik vele...nem érdekli mindig mondja h majd tesz ellene, de nekem ebből elegem van, én kb 1-2kgot szedtem fel , de rajta rettentően látszik nagyon nagy a hasa, és a karja, ráadásul ugye alacsony is. Mondtam finoman is neki meg kertelés nélkül is...mindig jön a kamu szöveg h "jó majd nem eszek 6után és lemegyek edzésre" de este 10kor is pörköltet meg chipset zabál és nagyon lusta. Szerelem ide vagy oda...ez már zavaró.... Mit tegyek?


2012. júl. 1. 20:41
 1/9 A kérdező kommentje:

van az mikor az ember felszed pár plusz kilót, de amikor már nagyon látványos a változás hát az már zavaró.

Nem érdekli...meg mondja h "jólvan ugyis lefogyok, úgyse hizok tovább" akkor is ezt mondta mikor 74kg volt. erre tessék... nem hiszem el h ilyen.

mikor megismertem imádott sportolni, nem lehetett lelőni, most már a sétától is liheg

Miért csinálja ezt? miért nem tesz ellene?? TIPP? MIT TEGYEK?

2012. júl. 1. 20:44
 2/9 A kérdező kommentje:
tény nem rajongok a fociért, de mikor focizott ott voltam a meccsein...nem voltam idáig érte...de megnéztem. Hiányzik az a sportember akibe beleszerettem, mostanra teljesen megváltozott.
2012. júl. 1. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Csere.
2012. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Fúj, nekem 165 centi magas pasi sem kellene, nemhogy lusta és dagadt.

Fiatal vagy még, keress sportos fiút, aki nem lusta.

30N

2012. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nincs itt szerelem.
2012. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

én se vagyok magasabb:)

engem ez nem zavar, mert jó vele és szeretem.

csak hát valamit ez ellen tenni kéne

2012. júl. 1. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes. Jó nőt még sosem hallottam leszólni senkit. És valahogy nekik sosem volt bajuk az orgazmussal.
2012. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
????
2012. júl. 1. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Te eljársz valahova edzeni? Mehetnétek együtt bringázni vagy futni hátha... Ha együtt éltek akkor főzéssel is tudsz segíteni.
2012. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!