Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenkinek megvan írva egy nagy Ő, és sorszerű, hogy találkozzon is vele?

Figyelt kérdés

és mi van,ha mondjuk én úgy érzem,hogy nekem az a valaki van megírva,de ő mondjuk mégsem.,akkor nem is?

bocsi,ha hülyén fogalmaztam.

köszi előre is!


2012. júl. 2. 02:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

nincs ilyen.


ahogy öregszik az ember úgy egyre kevésbé válogat.



a végén meg már bárki jó lesz aki nem elmebeteg vagy haldoklik.

2012. júl. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
55%

Nem mindenkinek. Elég ha elnézed az embereket. Sokan csak kapcsolatocskákban élnek, nem igazi kapcsolatban. Inkább lelkitársnak mondanám.

Nem mindenkinek az az életcélja, hogy őt megtalálja, talán vannak olyanok akik igazán csak egyedül tudnak kiteljesedni.

Azt viszont tapasztaltam, hogy olyan embereket ismerek meg akik hasonlítanak rám valamiben. Ezért kell először mindenkinek magát tökéletesítenie, hogy hasonlót vonzzon be amilyen ő is.

Mindenki azt tudja adni a másiknak amije neki van, emberileg minél jobb valaki annál jobb társ lenne belőle.

Szeretnék hinni benne, akkor is ha kissé bonyolult a helyzetem...

2012. júl. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy vettem észre, ahogy az előttem szóló.

Megismerek egy hozzám hasonló embert és máris ő az "igazi". Ilyen nagyon sok van. Nem hiszek ebben. Lehet, hogy az utóbbi csalódásom miatt... De szerintem, ha valakinek hasonló a személyisége, mint az enyém, az nem feltétlenül jó. Belőle legfeljebb jó barát lehet, akivel minden t meg lehet beszélni. Sajnos könnyű összekeverni a szerelemmel.

2012. júl. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem jó dolog ha a társunk egyszerre a legjobb barátunk is. Különbségek néha jót tesznek a szerelemnek, de hiába találunk hasonlót szerintem mindig akar valamiben különbség. Változnak addig is mindketten amíg együtt vannak. Nem hiszem, hogy össze lehet keverni egy mély lelki kapcsolatot egy olyannal amikor szinte más tudatállapotba kerülünk a másiktól és tökéletesnek látjuk...
2012. júl. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
*akad
2012. júl. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A házasságok nagyobbik része válással végződik, félresiklott életből van a több. A statisztika nem hazudik. Nem létezik sorsszerűség, semmi nincsen előre megírva.
2012. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mostanában én is gondolkodtam ezen a kérdésen...

Csak van hogy későn találjuk meg ... Az érzés kölcsönös megvan a közös érdeklődés jókat lehet beszélgetni mint 2barát. Csak inkább egymás kerülgetése megy, mert már nem bírsz a közelébe lenni mert kiugrik a szíved zavarba vagy stb. És tudod hogy nem lehet muszály szenvedned mert mindkettőtöknek párkapcsolata meg gyerkőce van...

2012. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azok akik eddig itt cáfolták, eléggé a szélsőséges végleteket hozták fel.


Előre megírt, megváltozhatatlan sors, ahogy egyetlen egy neked "teremtett" nagy Ő, nem létezik, és ehhez nem kell megcsalással, kiábrándulással vagy az emberek igénytelenségével jönni, nem emiatt nincs benne ráció.


Nézd egyszerűbben. Az életben szinte minden apró véletleneken múlik, és ez nem valami misztifikálás, vagy rejtélyes maszlag. A legjobb barátaid általában iskolából, vagy munkahelyről származnak, ha nem oda jártál volna, egészen más emberek formálnának.


Ugyanígy akibe később szerelmes leszel, egyszer meg kellett ismerned.

Ha nem találkoztok, vagy az első alkalommal egyikőtök rossz kedvében van, talán nem is alakul ki belőle semmi. Ha viszont nem vele jössz össze, akkor egy hét múlva lehet valaki egészen mással, akinek szintén megszereted a mosolyát, aki talán nem olyan jártas egy adott témában, de valami másban az, aki nem moziba járni szeret veled, de a közös sétákat kedveli, ésatöbbi ésatöbbi.


A lényeg, hogy ez semmit nem von le a szerelem értékéből, ne csak azért vond kétségbe a Nagy Ő fogalmát, mert létezik csalódás, válás és más szélsőség, ez amúgy sem igazi érv.


Csak racionálisan kell nézni.


Nem minden ember jönne ki egymással, ahogy nem is akarsz mást, ha már egyszer KÖTŐDSZ valakihez - de ha nem lenne ott, aki fontos, ugyanúgy megjelenne más az életedben, legfeljebb később. És ezzel nincs is baj, a szerelem ettől még lehet szép, tartalmas és értékes.

2012. júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem létezik olyan, hogy a nagy ő! És akkor már tisztázhatjuk azt is, hogy örök szerelem se létezik...

Vannak szerencsés emberek, akik olyan párt találnak maguknak, akivel sok közös van bennük, közösek a céljaik stb. De ez nem jelenti azt, hogy a nagy ő lenne bármelyikük is a másik számára. A nagy ő az egy kitalált butaság, egy téves eszme. Ugyanígy az örök szerelem is egy nem létező dolog. A szerelem csak egy pillanatnyi érzés, egy pillanatnyi állapot, amely előbb-utóbb elmúlik.

Egyébként sokaknak még a szerelem sem jön össze. Az élet ilyen...

2012. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincs megírva. Több kapcsolatod lesz. Valaki csak tetszeni fog és valakiért megőrülsz majd.


Első!


Én ahogy öregszem, egyre válogatósabb vagyok.

2012. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!