Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz erről a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

a sráccal kb 3 hete járunk, de kb már 4x-5x szakítottunk, meg elég sokat veszekszünk, meg folyton freestyleozni akar velem, de én nem szeretek, ráadásul tök béna vagyok. de tökre rámerőlteti,mindennap felhozza ha nem-et mondok akkormeg megharagszik. eddig általába mindig én szakítottam, de ugy hogy ő mondta h ezigy sz*r énmeg mondtam h jó akkor ennyi. de mindig 'vissza könyörögte magát' elég sokat változott miattam, de tegnap amikor beszéltünk elküldött egy tök olyan szöveget h aminek végülis az a lényege h ha ennyi akkor ő már nemfog nekem könyörögni.. énmeg kiakadtam és elküldtem neki egy szakítós rapp-et.. jóó tudom, elég k*csögség volt h igy szakítottam.. de elösször annyit mondott h jólvan akkor ennyi, azán megint elkezdte h béküljünk ki, de már nemis bizik bennem szerintem mert tegnap is olyant irt h én nkm ő csak egy játékszer, és igazából k*rva sz*rul érzem magam ezmiatt,mert k*rvára szeretem és én nem akarom megbántani de néha már nincs türelmem a hülyeségeihez:\\\

van ennek így értelme még?

16/L


2012. júl. 2. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt h hihetetlenül gyerekek vagytok még. Neked ez kapcsolat?? 3 hét alatt 4-5 szakítás??? Nevetséges. Mit akartok ti ilyen hozzáállásal??
2012. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na ezért kéne még babáznotok.

Oké hogy a mai tizenévesek érettebbek már, de ti a kivételek táborát erősítitek. Nem is kicsit.

2012. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Se veled, se nélküled... :-)
2012. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolatról? Nem olvastam itt semmilyen kapcsolatról.

3 naponta szakítani, az nemkapcsolat. Fel kéne nőni előbb egy kapcsolathoz:) Hagyjátok egymást békén. Jobb lesz mindenkinek.

2012. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az, hogy ez nem is kapcsolat. szakítós rapp, meghaltam xDD 16 évesen nekem már fél éve barátom volt, és ennél jóval érettebb voltam :D nemtom ti hol maradtatok el agyilag.
2012. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gyerekek vagytok még...
2012. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"a sráccal kb 3 hete járunk, de kb már 4x-5x szakítottunk"


Én eddig olvastam el. Bocs, de ez egyszerűen nevetséges!

2012. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján, amit írtál, azt hittem, hogy olyan 12-13 éves valaki írta ki a kérdést. Nem kicsit kerekedett el a szemem, amikor megláttam, hogy 16 éves vagy!

Az előzőek közül írta valaki, hogy a mai fiatalok érettebbek. Hát ez nagyon nem igaz! Az lehet, hogy k*rválkodnak orrba-szájba, de hogy agyilag a béka popója alatt vannak, az 100%.

2012. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!