Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy alkalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy alkalmatlan vagyok párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
24 éves férfi múltam, szinte semmilyen tapasztalatom nincs a nőkkel, nem volt se szex, se csók. Emiatt a tény miatt úgy érzem, hogy kár belekezdenem az ismerkedésbe, mert csak felesleges erőfeszítés lenne részemről.
2012. júl. 2. 14:49
1 2 3
 1/26 okoska31 ***** válasza:

amíg így gondolkozol, tényleg nem is lesz sikered.

egyébként járj nyitottabb szemmel, és ne csak a modell lányokkal akarj összejönni.

2012. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül bomba nő a vágyam. Kizárólag a kövér nőket találom taszítónak, de az nem zavar ha kicsit vékonyabb vagy husisabb az átlagosnál.
2012. júl. 2. 14:58
 3/26 A kérdező kommentje:
Amúgy meg annyira lényegtelen az ízlésem, ha a nőknek is vannak igényeik, és egy nagy részüknek nem teszek ám eleget.
2012. júl. 2. 14:59
 4/26 anonim ***** válasza:
Volt már aki kezdeményezett feléd, vagy volt már, hogy próbálkoztál?
2012. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Azért mert megszoktad az egyedüllétet.
2012. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Már a második rokon lelket találom ma. Hihetetlen. A válaszokra én is nagyon kíváncsi vagyok. Én se tartom túl sokra magam.. Lehet hogy te is attól félsz, hogy a nők igent mondanak és nem nemet. Mert én így vagyok.. Bocs hogy ide rondítottam, csak kíváncsi vagyok. :/
2012. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Egyik válaszoló rátapintott a lényegre. Hozzászoktam az egyedülléthez. Igazándiból azt se tudom, hogy komoly szándékkal kezdeményezett-e már felém valaki, mert a legegyértelműbbnek tűnő jelekről se tudom eldönteni, hogy valódiak-e vagy csak szívatni próbálnak-e.
2012. júl. 2. 15:09
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem sem való a párkapcsolat, viszont én már szereztem annyi önbizalmat, hogy ne nézzem le magam. Megpróbáltam számtalanszor, ez a párkapcsolatosdi nem jött be sosem, szóval nem nekem való így letojom, foglalkozom inkább saját magammal. :)
2012. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hosszútávon gyilkoló érzés az is, ha kizárólag önmagával foglalkozik az ember. Engem legalábbis néha meg tud őrjíteni a tudat, hogy nincs legalább egy olyan nőnemű az életemben, akivel meg tudnám osztani a kisebb élményeimet, ráadásul a szex iránti vágyam is erősödik. Így későn érő férfiként a mai világban egyáltalán nem egyszerű párt találnom, mert valljuk be, a nők joggal ijednek meg az ilyen beállítottságú férfiaktól.
2012. júl. 2. 15:14
 10/26 anonim ***** válasza:

"Egyik válaszoló rátapintott a lényegre. Hozzászoktam az egyedülléthez."


Nem volt nehéz, mivel nálam is ugyanaz a helyzet, mint nálad. Csak azzal a különbséggel, hogy egy hajszálnyival fiatalabb vagyok...

2012. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!