Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudnátok nézni a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok nézni a párotoknak a megbízhatatlanságát, ha minden más stimmel?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk még olyan rég együtt (fél éve). Nagyon szeretem, boldog vagyok vele, de egyszerűen megbízhatatlan. Ha megbeszélünk valamit és közbejön neki valami, az utolsó pillanatban mondja le (vagy egyáltalán nem, csak ha felhívom és rákérdezek), de sokszor ha nem beszélünk meg semmit, akkor is az utolsó pillanatban vagy késő este szól, hogy menjek már fel hozzá (nem egy városban lakunk), vagy hogy fél órán belül nálam van. Ezt a fajtát még szeretem is, mert jó érzés, amikor meglepetésként beállít, csak egyszerűen nem lehet vele programot tervezni normálisan. Néha órákat késik, de olyan is van, hogy megbeszéljük, mikor alszik nálam és végül 2-3 napot nálam marad. Tehát nagyon spontán módon él (és nem huszonéves már, tehát arra nem lehet fogni). Ezt leszámítva tényleg nagyon szeretek vele lenni és imádom, figyelmes, kimutatja az érzéseit, érzelmileg és szexuálisan is teljes mértékben megkapom tőle, amire vágyom. Ti el tudnátok így fogadni a megbízhatatlanságát? Vagy majd megszokom idővel?
2012. júl. 2. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám elfogadni, idegesítene. Mondjuk ezt a "közbejött valami" dolgot egyébként sem tolerálom, mivel nem tudom megérteni. Életem 32 éve alatt még sosem jött közbe semmi, ha megígértem valamit. (betegséget, balesetet nem számoltam ide - de ilyen sem volt sűrűn)
2012. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, te kellene, hogy első legyél, nem más. Inkább a más programot kellene neki lemondania miattad, mert veled beszélt meg randit.Egyébként megértelek, a kereszt fiam ugyan ilyen. Sajnálom az épp aktuális barátnőjét, mert nem tudja mire vállalkozott.
2012. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt a közbejött valami dolgot 5-ször tűröm el maximum. Tovább nem.
2012. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!