Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar ez a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a csaj?

Figyelt kérdés

kb 1 hónapja bejelölt facebookon, szóval személyesen nem ismer. Írogatott párszor, én visszaírtam, viszont sokszor elég későn írtam, ő meg írogatja, hogy miért nem írok.

Aztán legutóbb megint így volt, kb 2hete írtam neki azóta nem írtam az üzijére, erre írja hogy szólíthat-e XY-nak, meg h jó vágású pasi vagy.


Most nem értem ezt mire írta, nem is látott még élőben. Üldözési mániás vagyok, ha azt mondom, hogy valamelyik ellenségem csinálja ezt? Nekem nagyon fura h egy csaj ilyeneket ír egy idegennek, ismerőse sem sok van, meg eleve 23 éves, szóval 2 évvel idősebb tőlem...


Egyébként amúgy sem kezdenék ki vele, mert nincs most semmi kedvem egy csajhoz sem. Ezt a nyarat a pihenésnek akarom szentelni, szóval amúgy sem férne bele. Meg mondom olyan kamuszagú ez a csaj, nem értem mit akar...



2012. júl. 2. 04:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem hülye vagy.
2012. júl. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért lennék h.lye?
2012. júl. 2. 05:38
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz csajt és pihenni akarsz akkor tedd azt;)
2012. júl. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló azért hülyézett le, mert sokan csak a saját kis kanos beszűkült látásmódjukban képesek bármit is értékelni. Ő összejönne bárkivel, akinek lyuk van a lába között, ezért hülyének tart téged. Hagyd rá.


Ha valamit nem akarsz, onnantól fogva túltárgyalt az egész kérdés.

Mindig csak azt és addig, amit te is akarsz, nem túl bonyolult.

2012. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy pedig, nem olyan lehetetlen hogy nem csak fake ismerkedési szándék az, amúgy is elmosódott már a "csak férfi kezdeményezhet" társadalmi norma, de a facebook és más közösségi oldalak ezt csak tovább erősítik.


Amikor csak egy gombnyomás a kapcsolatfelvétel, az ismerkedés és/vagy flörtölés is sokkal értéktelenebbé, kisebb nyomatékúvá válik. Két perc alatt tíz emberrel tudsz flörtölni, sokaknak ez megfelel, hát megteszik.

2012. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, túl sok kavarás van ilyen közösségi oldalakon! Ez nem beteges üldözési mánia, nagyon is reális alapja van. Legalább is ha bennem ilyen gyanút ébreszt valaki, valami, azt én hanyagolom, van épp elég (ennél nagyobb) problémám, nem adok esélyt még többnek.
2012. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló azért hülyézett le, mert hülyeségeket írsz.

"Egyébként amúgy sem kezdenék ki vele, mert nincs most semmi kedvem egy csajhoz sem."

Szerintem ez a kamu. Félsz, hogy átvernek vagy koppanni fogsz. 21 évesen biztos lenne kedved egy-két csajhoz.

"Ezt a nyarat a pihenésnek akarom szentelni, szóval amúgy sem férne bele."

Magyarán semmit nem akarsz csinálni és ebbe a sűrű programba nem fér bele.

Velem is volt hasonló. Bejelölt, írtam neki, két nap múlva találkoztunk.

2012. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sambora11 ***** válasza:
Én óvatos lennék a helyedben, ennek erősen fake szaga van! Nagyon sok az ilyen a facebook-on...sőt, több, mint gondolná az ember...úgyhogy szabadulj tőle. Kevés ismerős, rámenősség -ezek a fő ismérvek egy kamu profilnak. Ha meg egy bomba csaj képe van kint, akkor tuti lehetsz, hogy csak szivatnak.
2012. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

figyelj te vagy meleg vangy vagy túlságosan félős

a csaj csak közeledni akar hozzád

ha nem akarsz vele összejönni akkor írd meg neki h te nem akarsz vele összejönni ha nem szál le rólad tílzsd le és élvezd tovább a nyarat

2012. júl. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"tílzsd le" - hosszú Í-vel és ZS-vel.

[link]


Azért mert valaki nincs rászorulva, hogy minden jött ment nőt lefektessen, még nem lesz meleg. Viszont akinek ennyire mindegy, az vagy igénytelen, vagy kétségbeejtően nem kell senkinek.

2012. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!