Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden közeli barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden közeli barátomnak, barátnömnek kapcsolata van, én meg nagyon rég óta keresem az igazit. Hogy is van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Énis nagyon sokszor probáltam kapcsolatot teremteni,de eddig vagy kihasználtak,vagy csak egy ócska kavarás volt.Mindig vallami közbe jött,most meg képtelen vagyok hogyanis tovább..(bocsánat a helyesirási hibákért)

2012. júl. 2. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Most erre mégis milyen választ vársz?
2012. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre mondják lúzer...
2012. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tanácsot vártam:D...Nem képtelenségeket és hülyeségeket:D
2012. júl. 2. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebből a kérdésből így nehezen derül ki bármi rólad. Talán egy kicsit bővebben...
2012. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a többiekkel!És ne próbálj minden pasira rámozdulni.Egyszer mindenki megtalálja az IGAZIT.Én is azt hittem, hogy soha nem lesz csajom és most már 11 hónapja járunk.
2012. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És honnan veszed, hogy aki kapcsoaltban van, az igazit találta meg? A statisztikák, meg maga az élet nem ezt mutatja.
2012. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mamutfej válasza:

Egy férfi az alábbi esetekben tud kihasználni egy nőt:


-A nő részeg


-A nő kábult


-A nő kómában fekszik


-A nő ájult


-A nő meg van kötözve


-A nő olyan hülye mint a banán


-A nőnek se keze, se lába.


Döntsd el hogy ezek közül te melyik vagy.


A szex két emberen múlik. Ha te is élvezted az nem kihasználás. A fiúk mindig szeretik a könnyű prédát, viszont sosem tisztelik. (Ezt férfiként mondom neked)


Ha komoly párkapcsolatot akarsz, akkor mindenképpen azt ajánlom hogy ne a testrészeiddel próbáld elcsábítani. Ha a testrészeiddel csábítod el akkor a testrészeidet fogja szeretni (ideig-óráig). Ne randizz, beszélgess és ismerkedj. Ha valakit kedvelsz és még tetszik is, intézd úgy hogy többször is összefussatok. Ne legyél kihívó. Legyél közvetlen. Ha azt veszed észre hogy egyre többször keresi a társaságod akkor nyert ügyed van. Egyszerre több fiúval is csinálhatod ezt. Mivel nincs sem szex sem randizás ezért senki sem fog ribancnak nézni, viszont kedvedre válogathatsz. Ennyit tudok neked javasolni.

2012. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!