Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal, aki kicsit sérült?

Figyelt kérdés
Az egyik kezét születése óta, máshogy működik, máshogy tartja, nem tudja úgy használni.
2012. júl. 3. 10:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

nyolcaska!

Nem tudhatod mit hoz neked a jövő, a pakliban mindenkinek mélyen benne van, hogy egyik napról a másikra autóbaleset, vonatbaleset, vagy egyszerűen egy betegség miatt fogyatékkal élő lesz.


Még a hátadon is könny hullana ha egy lány a búrádhoz vágná a "sérülést" ahogy most tetted! Nagyon szégyelld el magad!

2012. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
én simán. Lehet hogy picit sérül de gondolj bele hogy Neki mekkora örömet okoz hogy valaki úgy ahogy van elfogadja és szereti és lesz**ja hogy mások mit mondanak! :)
2012. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne?
2012. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem jelentene hátrányt ha minden más klappol.
2012. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lépj ezen túl, és gondolj bele, hogy milyen qrva jót fogtok majd szexelni! Nem vicc. Nem, ne is gondolj bele, el se tudod képzelni... Ő sem.
2012. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Még annyt, hogy más oldalról, de hasonló szituban vagyok (voltam) mint a lány... Ne parázz.
2012. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Ájron ***** válasza:
76%
A testi hibáról nem ő tehet. ha rendes, akkor gondolkodás nélkül.
2012. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem.

A tarsadalom nagyon gonosz tud lenni. Mondjuk bele sem tudnek szeretni mert en nem birom a latvanyat sem egy csonka keznek vagy mondjuk labnak vagy levagott karnak... Nem.

Az egesz eleted el fogod cseszni. Majd ugy mentek nyaralni hogy a csajod 10 ev mulva huzza a labat, kicsit szörcsög, aztan kattog, elereszt par szellentest es akkor jaj de szeretem mert most menő vagyok mert serülttel jarok! Rohadtul nem!

2012. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18-as! Nem mindenki olyan mint Te! Mármint paraszt.

Kérdező! Nagyon gondold át végig tudod-e csinálni, ha kétségeid vannak inkább ne menj bele!!!

2012. júl. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!