Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért olyan nehéz találni melegként egy velem egy korú srácot? 21/f

Figyelt kérdés
Miért keresnek sokan alkalmit? Akár biszex akár meleg a srác?
2012. júl. 3. 10:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék több homofób választ, mivel én nem akarok zaklatni a Heteroszexuálisokat.
2012. júl. 3. 11:23
 12/22 anonim ***** válasza:
Akik hetero kapcsolatra vágynak, azoknak is nehéz. Akinek a normálistól eltérnek az ösztönei, nincs egy séma, amire építhet, (pl: összeházasodunk, gyerekeket csinálunk és boldogan élünk míg meg nem...) hogy lehetne egyáltalán könnyű?
2012. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

12. de már azzal zaklatod őket h itt írsz ezekről.


7. de akkor minek jártál azzal a szerencsétlen lánnyal? jól átverted. lehet nem is tudja majd túltenni magát ezen és nem lesz kiegyensúlyozott kapcsolata. a pasija meg emiatt (és ő is) szenvednifog. azért meggondoltabb is lehetnél. másnak meg az szenvedés h szeretne valakit és nem jön össze, te meg halmozod az élvezeteket és még te panaszkodsz.

nagyon durva olvasni arról h más habostortát evett, aki egyébként utálja a habostortát, megeszi azelől, aki meg imádja, és neki meg nem marad ezért.

ez nem homofóbia, ezek tények.

heteróknak is van h nagyon nehéz találni valakit és nem jönnek ide panaszkodni h milyen rossz nekik. azok sem, akik nálad idősebbek és még nem voltak senkivel.

az a baj, egoista vagy, csak a saját élvezeteidre tudsz gondolni és ezzel rombolod magát a társadalmat is (attól függetlenül milyen beállítottságú vagy)

2012. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Építhetnék arra is, csak akkor Kanadában kéne kiköltöznöm mert ott megvannak ezek a jogok.
2012. júl. 3. 11:30
 15/22 anonim ***** válasza:
Azért csak alkalmit találsz, mert a Ti vonzalmatok erősen a szexualitáson alapul, és nem a család, a gyermek az életcél.
2012. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Hopp, egyik lábad itt a másik ott!

Szabad a pálya, de siess mert a napokban olvastam, hogy Kanadában megszigorítják a bevándorlást! Ezt komolyan írom!

2012. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én rombolom társadalmat? A lány Asperger Szindrómás volt autizmus enyhébb válfaja:) és elmondtam neki, nem viselte meg 2 pasija volt eddig.
2012. júl. 3. 11:34
 18/22 A kérdező kommentje:
Amúgy hittan társam volt, ja és nem találtam azóta srácot, de én is vágyok gyerekekre, hogy felcseperedjenek, hogy neveljem őket szeretetben egészségben.
2012. júl. 3. 11:38
 19/22 anonim ***** válasza:
Ismétlem magam, mert szerintem nem láttad amit már leírtam. Középiskolás G Y E R E K K É N T 2x zaklatott homoszexuális. Akkor most szeressem őket? Nem vagyok homofób, nem érdekel mit műveltek egymás között, csak hagyjatok ki belőle az életem minden területén. Ennyi
2012. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
NE OLVASD BASSZUS, NE OLVASD NEM NEKED TETTEM FEL A KÉRDÉST HANEM MAGAMNAK.
2012. júl. 3. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!