Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "nem tökéletes alakú"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nem tökéletes alakú" lányok tudnak párt találni?

Figyelt kérdés

Gondolom sokkal nehezebb...utánuk nem fordul meg semelyik fiú sem...a külsőjükkel nem nagyon tudnak senkit megfogni...

Nincs igazam? Ők mivel hódítanak?


2012. jún. 27. 18:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A személyiségükkel, bár 1kép azért nem ártott volna.
2012. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

A tökéletes alak nem mindenki számára ugyanazt jelenti.

Van aki a vékony lányokat szereti, van aki a teltebbeket. Nekem akkora a senekem, mint két labda, a férjem mégis megőrül érte. :)

2012. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnának? Mindenkinek más a tökéletes alak.
2012. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
SZia én világ életembe dagi voltam!De nem az a kimondott zsir inkább izmos vagyok vagy kemény nem is tudom hogy mondjam 170cm vagyok és 85kg:)Nem szégyenlem!Van mellem vn fenekem és az arcom is szép és a belsö is nagyon sokat számit!
2012. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

ti is könnyen tudtok párt találni magatoknak :) A párom sem az a sportos alak,kicsit husi,de nincs vele semmi baj,én imáááádom. Nem is tudnám soványabbnak elképzelni:) Iszonyat szép arca van,meghát a belső is fontos:)


18F

2012. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Jodi válasza:
A külső nem minden!Ha van egy erős személyisége valakinek,akkor lehet az bármilyen,de megtalálja a számára tökéletes párt,csak idő kell hozzá...én sem vagyok tökéletes,mégis megtaláltam és 5 éve vagyok együtt a párommal... de mai napig azt mondom,hogy olyannal,aki nem tud elfogadni,mind külsőleg ,mind belsőleg,nem is szeretnék lenni... Nem kell elsietni semmit,mindenki megtalálja azt aki számára tökéletes lesz.
2012. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
100%

Szerintem sokkal szebb, ha van egy kis plusz súly a nőn, mintha csont és bőr. Én a teltebb idomokra szavazok!!!!


34/f

2012. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint összejönnék egy "nem tökéletes alakú" lányal, ha szép arca lenne és szemei is tetszenének. Számomra az lenne fontos, hogy jól kijöjjünk és hogy szeressen engem.. :) 22F
2012. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Lia_18 ***** válasza:
100%
22 éves koromig elől deszka hátul léc típusú csajok közé tartoztam...gyönyörű,vékony lábak, izmos kocka has :) fenékig érő eredeti haj...a srácok imádtak...volna egy éjszaka erejéig. Nehezen viseltem, hogy mindenki meg akar "kapni". Persze élveztem is....pár évre rá,miután kapcsolatba kerültem a jelenlegi párommal, meghíztam...nem kicsit,ugyanis 15 kilót szedtem fel...vaskos combok, fenék, pocak....de az "ikrek" is megnőttek,ezáltal még mindig megbámulnak az utcán, ha egy előnyös ruha van rajtam,ami az adottságokat kiemeli, a takarnivalót pedig elrejti :) A párom 15 kiló plusszal jobban imád,mint valaha, pedig 45 voltam,mikor megismert....mosolyogj sokat, legyen önbizalmad, szeresd magad úgy,ahogy vagy...én ezzel még mindig "hódítok" :)
2012. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Legyen nôiesen telt. A csontvàz a biosz szertàrba valò...

35/f

2012. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!