Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem nekem hisz a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nekem hisz a saját anyám?!

Figyelt kérdés
kb egy honapja léptem ki egy három és fél éves kapcsolatból!Megismerkedtem egy 35éves falumbeli férfival(én 21vok),akit nagyon kedvelek, de "nagy kan" hírében áll!És ezt mi meg is beszéltük, de anyám és mamám ellenzi azért mert a falu erről fog pletykálni!!!Pedig még nem feküdtem le vele és nem is áll szándékomban még egy darabig!Mit tegyek h vele lehessek!bujkálni sem akarok nekem nincs titkolni valóm!Segííítttsssééégggg!!!!!
2009. júl. 9. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagy kan hírében áll,akkor anyud és a mamid csak védeni akar tőle.Neki kéne bebizonyítania,hogy ő nem olyan.Bevágódni a szülőknél vagy valami.


23 l

2009. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hát ugye elég hamar túltetted magad 3 és fél éven...lehet várnotok kéne még...kicsit türelem
2009. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

a falu sajnos már csak ilyen

kölötzz Bp-re, ott senki nem fog beleszólni

2009. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azt akarom mondani h csalt fél évig egy cigány r*banccal és el akarom felejteni!Ezért kell aki mellettem van és hozzámbujik és kényesztet!Köszi a válaszokat!
2009. júl. 13. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!