Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még értelme? Változtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme? Változtat még a dolgokon valamit ha most mondom el neki?

Figyelt kérdés
A történet a következő:idén nyáron egy éve hogy megismertem egy lányt,kezdetben barátként tekintettünk egymásra ami remekül müködött is,ám egy ideje erősebb vonzódást kezdtem el érezni iránta,eddig ezt nem mondtam el neki,nem éreztem még elérkezettnek rá az időt,csakhogy amig én tervezgettem a dolog előadásáát,hogyan és mikor mondom el neki,egy másik pasi besurrant balszélen a képbe,kezdenek összemelegedni,csakhogy engem meg elfogott a félelem érzet,hogy elveszitem ezt a lányt!szóvan a kérdés:van még értelme vallanom a lánynak érzelmeimről ha ugyis más pasival kezd?fordithatok a dolgokon azzal ha vallok neki érzelmeimről?

2012. júl. 2. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol függ hogy hol tartanak a masik pasival. Ha az elejen, akkor igen fordithatsz a dolgon.
2012. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb ez a szitu, mintha te kezdenél összemelegedni a másik pasival! :D
2012. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.válszoló:hát attól biztosan jobb ez a szitu:)
2012. júl. 2. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban szereted, és összejön a másik pasival úgy, hogy te nem nyilatkoztál semmit az ügyben, akkor az nagyon kellemetlen lesz, egészen addig, amíg ők együtt lesznek. Ezt elkerülendően azt tanácsolnám, hogy mondd el neki, hogy mit érzel. Ha elutasít, akkor valószínűleg egy ideig nem fogtok beszélni, de ez segíthet abban, hogy megtudd, hányadán álltok a dolognak, és esetleg túltehesd magad rajta. Ha pedig bejön, akkor profit... :)

Felesleges idegbajt spórolsz meg magadnak x időre, ha ezt minél hamarabb lezárod így vagy úgy. Ne nyuszizz! A legközelebbi alkalommal, ha találkoztok, invitáld meg egy beszélgetésre.

2012. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!