Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
2évig jártunk aztan dobott.Akkor kb meg akartam halni olyan rosszul erintett az egesz.Utana vissza sirta magat hozzam.Azota eltelt kb 4honap es eleinte nagyon figyelmes volt mentunk osszevissza mindig meglepett aprosagokkal smseket kuldott hivott stb.De mara mar cs jb semmi annyi h mindennap beszelunk ugye mert ingyenes a hivas,de mondtam neki h irhatna neha smst mint regen mert.jolesik.erre semmi!pedig elmondtam mar hanyszor neki!tegnap beszeltunk telon es kb mostanaban szinte semmit nm mond nekem csak hallgat nm is mondja h szeret.es most mindtam neki h beszelnunk kell mert elegem vvan ebbol h sztem nm is szeret.mert akkor nm igy viselkedne nem?
2012. júl. 4. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.Nyilvánvalóan csak játszik veled:(
2012. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már felmerült benned ez a kérdés akkor nem hiszem h van értelme ennek az egésznek
2012. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szal azért nem szeret mert nem ír sms-t?? te teljsen komplett vahgy?? ingyen beszélhettek,miért kéne írnia? én se tudnék neked mit mondani ha folyton ilyen baromságokkal csesztetnél. sztem hamarosan újra le fog lépni,és akkor sírhatsz,mert te vagy a hülye


20/L

2012. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos en is csak arra tudok gondolni h jatszik velem!

20 eves lany szerintem ha valaki kepes volt azelott mindig meglepni es szepeket irni az miert valtozna at olyanna aki hozzam se szol meg ehy jo szava sincs?akkor szerinted nm csak megjatszotta magat?igy nm lehet valtozni !

2012. júl. 4. 10:17
 5/9 okoska31 ***** válasza:

Ó, dehogynem.


Több kérdésnél leírtuk már, hogy a kezdeti szerelem és lelkesedés idővel lanyhul - hiszen már ott vagy neki, miért akarna vadászni tovább?

Az, hogy nem ír sms-t, nem érdekes.


Ha nem hívna minden nap (mert találkoztok úgyis, vagy együtt éltek) sem lenne tragédia.


Arra figyelj, hogy amikor beszélgettek, telefonon, vagy személyesen, akkor milyen hangsúllyal beszél, mennyire van jelen.

Persze nem arról beszélek, amikor egyéb (pl. munkahelyi) gondjai vannak, vagy arról, amikor ugyanarról akarsz beszélgetni minden másnap...:)

közös élményeket kellene szereznetek, hogy aztán legyen miről beszélgetni!

2012. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De epp ez az!soha nem csinalunk mar semmit!azelott mentunk osszevissza most meg?ulunk otthon nezzuk a tvt vagy.filmeket es ennyi!ha mondom neki h kene valamit csinalni azt mondja"oke talald ki mit" es mindig mondom h egyedul nm tudok mit kitalalni meg ha kitalalom akkor meg az van h jo majd valamikor aztan soha!meg h nincs ra penz!pl mikor mondtam h vidamparkozhatnank vonattal menjunk fel es aa nm o neki draga a.jegy o nm fizet bbuszrase jegyet.mondtam h strand?aa maskor.szoval nm tudok mit:(
2012. júl. 4. 10:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Barátod dolgozik? Merz ja igen akkor megérthető hogy fáradt. Amúgy meg találj ki valamit. Honnan kéne szerencsétlennek hogy hova akarsz menni, mit szeretnél csinálbi? Én azr veszem észre hogy csak rinyálsz itt össze vissza és nem is szereted...


21/f

2012. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ha jelen lennél, láthatnád,h irta,h hivja ide oda, mert az otthonülésnél többre van szüksége. És gondolom nem csak az smsek hiányából érzi,h a barátja nem szereti. A kérdezönek: Mindenképp beszélj vele erröl, ha szeret oda fog figyelni rád, csak te is engedj le az elvárásokból. Föleg ha van más formája annak,h kimutatja,h szeret.

Remélem segitettem:)

2012. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most mar elegge.biztos vagyok abban h szakitanom kell vele!Ma.beszeltunk es ugyis.nezett ki h okes valtozas lesz stb.Erre mikor most hazajottem tole 1orara lakom(de ott is van lakasunk ahol o el suli miatt) szoval most h itthon vagyok mondja hegy el strandolni haverokkal.es mit mondjak mikor o elent stramdolni eddig mindig az volt h olyan hulla reszeg volt es ugy megbamtott!akkor megis igerte h tobbet haverokkal nm!es mikor en bent vagyok azt mondja.h onm jon sttandra meg ma is mondta h nincs penze!na most hazajottem megis van!es mindig ez van ha ide jovok elmegy.titokban bulizni meg minden ilyen dolgot ilyenkor!szerintmem jogosan.vagyok ideges!ha.visszajon en megmondom neki h ez nm mehet igy!
2012. júl. 4. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!