Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek mit gondoltok inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit gondoltok inkább vártok a nagy szerelemre, és csak azzal bújtok ágyba, akit igazán szerettek, vagy ehhez nem kell szerelem?

Figyelt kérdés
Várom 20 fölötti lányok értelmes válaszát.
2012. júl. 4. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak azzal feküdj le akit szeretsz,mert ha olyannl vagy akit nem szeretsz a szex sem lesz jó:)20/L
2012. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem négy partnerem volt.

Az elsőnél fontos volt a szerelem (nyilván), amikor az elmúlt, akkor kísérleteztem, ismerkedtem, két egyéjszakás kalandom volt, amiben nem volt szerelem, csak vágy. Mivel tudtam, hogy ők olyan férfiak, akikkel hosszútávon nem működne a dolog (márpedig én azt szeretem), 'kiéltem' magam velük (meg persze ők is velem), majd nem kerestem többet őket. Még a nevemet sem mondtam meg, nem akartam bonyolítani a semmit. Ez persze nem nyújt olyan érzelmi kielégülést, még csak testi téren sem egy nagy szám, de izgalmas volt, kipróbáltam, nem bántam meg (az emlékek szépek), de ennyi nekem elég is volt. Nem működött volna.

A barátommal másfél éve vagyok együtt szerelemből, vele így értelemszerűen azért jobb a szex, csak vigyázni kell, hogy ne laposodjon el.

20/N

2012. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én várok a nagy szerelmemre, vele lenne a legjobb. De én sem vagyok fából, ha van egy igazi ellenállhatatlan férfi, aki nagyon izgat, és levesz a lábamról, szenvedélyes és elhiteti velem hogy én vagyok neki a legjobb nő, akkor akár egy alkalomra is az övé vagyok...
2012. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várok az igazira, de közben élvezem az esélyesekkel..
2012. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!