Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eggyik legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eggyik legjobb barátom volt csaja járniakar velem?

Figyelt kérdés

MIT TEGYEK

1.JÁRJAK VEL

2.NE JÁRJAK VELE


2012. júl. 4. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Szeret téged vagy egy strigula leszel nála?

Ha szeret akkor miért ne? De lehet csak az exét akarja bosszantani. Ez nem túl sok infó, hogy 3. nem tudom! :)

2012. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodat, hogy zavarná-e. Egyébként te akarsz vele járni? Mert ez itt a kérdés...
2012. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 okoska31 ***** válasza:

Nem olyan nagyon javasolnám!

Ha tényleg a barátod.


Persze lehetnek extrém esetek, pl. párszor lefeküdtek és kész - de még ha meg is beszéled a barátoddal, hogy ez a szitu, és azt is mondja, hogy ok, akkor is tüskét hagy benne.

De, gondold végig fordítva: van egy csaj, akivel együtt voltál, és a legjobb barátoddal akar a csaj járni. Te belemész. Majd onnantól hallgatod, hogy vele mit csinál a csaj....

2012. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha járni akarsz vele, akkor hajrá ...! De ha csak a csaj féltékennyé akarja tenni a haverod és ezt te pontosan tudod, akkor hanyagold...! :S
2012. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 okoska31 ***** válasza:
nem tudom, nálam mindig is tabu volt a barátaim bármilyen nőismerőse, legyen akár rokon, ex, vagy kiszemelt.
2012. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 okoska31 ***** válasza:

és aki rendszeresen szokott látni kommentelni, talán nem lepődik meg, hogy nekem is volt olyan még 13-14 évvel ezelőtt, hogy az akkori egyik legjobb barátom, ráadásul a szemem előtt, smárolt azzal a lánnyal, akibe nagyon szerelmes voltam.


Jó, így utólag, felnőtt fejjel már tudom, hogy a lány csak féltékennyé akart tenni - de a srácnak alapból nemet kellett volna mondania.


Utána már nem volt a barátom...(bár nem direktben ezért hanyagoltuk egymást, de benne volt ez is.)

2012. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy én is szeretem!
2012. júl. 4. 15:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Nagy Patrik Róbert!


Nem félsz, hogy felismernek?

2012. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alapszabály az életben:


barátaink nője és exnője TABU.


Vagy megtanulod, vagy nem.

2012. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem nem félek
2012. júl. 4. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!