Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám ezt a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ezt a helyzet kihasználni hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok már egy ideje. Az én tánccsapatomban van. Azért nem mondom el neki hogy tetszik, mert neki nem ilyen fiúk jönnek be, mint én. Sokkal inkább, az idősebbek. 14 évesek vagyunk, hamarosan 15. Hogy tudnám kihasználni a helyzetet, miszerint a tánccsapatomban van? Ebből tudok valahogy előnyt kovácsolni, hogy kicsit közelebb kerüljünk egymáshoz?
2012. júl. 4. 17:12
 1/3 beatrix198 ***** válasza:
kérd meg pl az edzőt, hogy próbán és/vagy edzésen "rakjon titeket össze" feltéve, hogy társastánc ha hipp-hopp vagy ilyesmi akkor meg kérd, hogy a koreográfiában a közeledben lehessen! a legfontosabb pedig, hogy kezdeményezz vala társalgást, és figyelj arra, hogy az első benyomás nagyon fontos! ha barátok lesztek, nagyobb az esélye, hogy összejöttök, mintsem, ha "nem tudja, hogy létezel!"
2012. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jin ***** válasza:
Ez egy nagyon jó helyzet!
2012. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a csapat vezetője. Köszönöm a választ... megpróbálom!
2012. júl. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!