Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz, hogy annak legyen barátja aki nem hanyagolja el a barátait sem?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez igaz. Egyik barátnőmnek barátja van és hát eléggé elhanyagol mindig mondja, hogy ő a barátom(mert vele megy nyaralni ,velem is szerencsére de mondtam, hogy vele több napig lesz erre mondta, hogy ő a barátom már ne haragudj meg).
2012. júl. 4. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátnőm, és pont ezért hanyagoltam el a barátaimat is (semmihez nem volt kedvem), így most ebből sincs 1-sem, vagy talán 1 mégis, de ő vele csak bizonyos dolgokba lehet belemerülni témailag.
2012. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet alapból nem akar már veled lenni... erre nem gondoltál?

amúgy szerintem érthető ha a kapcsolat elején a pasi kicsit fontosabb.

18L

2012. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nekem is legjobb barátnőm iylen ..csak már 2 éve vannak együtt és most is le vagyok szarva
2012. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem lehet benne igazság, én kb. 1 hónapja jöttünk össze a pasimmal, és mindig előrébb vannak a barátaim.. valahogy őket biztosabb pontnak tartom az életemben, illetve így a pasinak is hagyok időt h hiányolni tudjon... először barátok utána pasi sztem
2012. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!