Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hanyagolja el a barátait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagolja el a barátait a legtöbb párkapcsolatban élő ember?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább azok, akik még "friss szerelmesek"?
2010. jún. 25. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert akkora a szerelem hogy minden percben együtt akar lenni az illetővel.Sok törődés, sok bújás, kényeztetés, szex..stb így nemjut idő a heverokra,és ilyen élet mellett nem is hiányzik :D
2010. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert a következő válaszoló azt mondta
2010. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert az anyjukat lefoglalom éjszakánként és nincs idejük gyereket nevelni
2010. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
első megválaszolta a kérdést , egyetértek vele
2010. jún. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ezen én is átestem, fontosnak tartottam a szerelmem,főleg hogy ő volt az első,és eddig utolsó.. ő jól átvert,kihasznált és utána le sem sz@rt. A barátaim mindig mellettem álltak ,és most meg ha arra gondolok hogy elhanyagoltam miatta a barátaim egy b@romnak érzem magam. de ezen mindenkinek át kell esnie
2010. jún. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a viselkedés szánalmas. Ha majd vége lesz a nagy szerelmnek akkor meg csodálkozhat, hogy minden barátja sz@rik rá...a barátok ne csak akkor legyenek már jók, ha épp nincs aki dugja, vagy akit dugjon! Nekem is volt ilyen, az egyik legjobb barátomk sz@rt ránk. Most vége a 2éves kapcsolatának és egyedül otthon unatkozik, mert már sehova nem hívjuk.Ilyen emberekre nekem nincs szükségem! Nekem is volt barátnőm és igen, a legtöbb időt vele töltöttem, de minden héten találkoztam a barátaimmal, vagy elmentem velük bulizni. Én nem felejtem el őket egy lányért. F/22
2010. jún. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem a legjobb barátnőm lassan 1 éve van együtt a pasijával. az elején úgy 1-2 hétig eléggé elhanyagolt.. meg nem csak engem hanem a többieket is. beszéltem a fejével, és azóta jobban figyel rám meg a többi barátjára :D meg is köszönte hogy szóltam, mer neki nem nagyon tűnt fel.

szal szerintem csak beszélni kell az illetővel, és ha tényleg barát, akkor jobban oda fog figyelni kivel mennyi időt tölt :)

2010. jún. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
egyetértek az elsővel
2010. jún. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert a szerelem sokkal izgalmasabb mint a haverok!!! A rózsaszín köd mindent visz!!
2010. jún. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert egy nőnek csak egy pasi tudja megadni, azt ami kell, a barátnők ezt nem pótolhatják. szerintem.
2010. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!