Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselnétek, ha a szerelmetek meghalna? Akit nagyon nagyon szerettek, és vele terveztétek az egész életet.

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 09:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Kitartás 11.38-as!

Az idő begyógyítja a sebeket, és lassan-lassan könyebb lesz! A fájdalom meg nem szűnik soha, csak enyül és elviselhetőbb lesz.

Új kapcsolatot meg ne siettesd, ha készen állsz majd rá tudni fogod!

Nekem mindíg azt mondták hogy :

Soha nem az megy el aki koros hanem aki soros!

2009. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Köszönöm az együttérzést, jól esik.

Úgy gondolom, ha képes is leszek elengedni valamikor, akkor onnantól számítva is fényévekre lesz az új kapcsolat. A lelkiismeret furdalás megölne. A mondás sajnos igaz...


Klaudia (11:38)

2009. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
Szex, csajok, Ibiza
2009. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Ha el tudod őt engedni, nem lesz már fényévekre az új kapcsolat!Te magad is megfogsz lepődeni, de most ne törődjél ezzel! Sírasd és gyászold magadban, sajnos a fájdalom a tiéd, ezt neked kell megélned. Erősnek kell lenned és múszály tovább lépned, mert nem élhetsz a múltban, neked a jelenben van helyed.

És ő sem akarná, hogy egyedül éld le az életed!

Hidd el nekem magam is átéltem! És most megint pityergek!

2009. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ja a 11.38-as voltam
2009. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Bocs összekevertem a 11.44-es voltam.
2009. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Ebbe belegondolni sem merek, de valószínűleg elmennék világgá. Nem hiszem, hogy bárki másra rá tudnék nézni, mindenütt csak őt látnám.
2009. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
én is meghalnék..ha máshogy nem menne, a saját kezemtől..
2009. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, valószínű rengeteg hónapnyi depresszió elébe néznék, gubbasztanék a szobámban és próbálnám felfogni, hogy mi történt. Soha nem szeretném átélni.


Annak aki leírta az ő történetét: Kitartás! remélem sikerül kiheverned. és tudom, hogy nem így megy, de igyekezz nem bűntudatot érezni, mert nincs értelme. valószínű ő se szeretné, hogy egyedül maradj. persze nem kell siettetni, majd idővel.

2009. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Ilyenekre nem szabad gondolni.

Még sose gondoltam rá, hogy mit tennék, így inkább most se.

2009. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!