Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Egy fiu nagyon szeret engem szerelmes belém és szerinte már egyutt vagyunk, napjainkban csok is volt. éN SZERETEM DE nemvagyok belé szerelmes. Most mondjam el neki? Ma akar vlm beszelni h mi lesz.O lenne az elso fiu az életemben.Segitség!

2012. júl. 4. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Napjainkban gazdasági válság van, meg túlnépesedéd. Am jo hülye vagy, csak hogy tudd...
2012. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lekváros tészta ***** válasza:
hát ja.. illő lenne elmondani neki ha nem szereted
2012. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de hogy mondjam el neki h ne bántsam emg?
2012. júl. 4. 12:49
 4/7 Ájron ***** válasza:
Minek csókoltad meg ha nem vagy szerelmes belé???
2012. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem en csokoltam meg hanem o engem
2012. júl. 4. 22:22
 6/7 Ájron ***** válasza:
Akkor meg finoman tiltakozhattál volna...
2012. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez teljesen normális, talán csak az újdonságtól félsz.

Ha valóban csókolóztál vele, akkor pedig mégis érzel iránta valamit, adj neki egy esélyt. Ha meg igazán nem akarsz vele lenni, azt meg is tudod neki mondani.

2012. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!