Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "tesztelhetném" a csajomat, hogy hűséges-e vagy nem?

Figyelt kérdés
tudom a párkapcsolatok alapja a bizalom.de eddig nem derült ki számomra sem az,h bizhatom benne,sem az,hogy nem.
2008. máj. 2. 22:47
 1/8 anonim válasza:
100%

Szerintem vigyázz a teszteléssel, mert ha rájön, hogy pl. azért küldtél rá valakit, hogy belemegy-e a dolgoba, vagy sem, lehet, hogy többet nem kell őt tesztelned, mert faképnél hagy. Én legalábbis eléggé kiakadnék, ha a párom ilyen játékokat űzne velem.

Ha pedig mindenképp ellenőrizni akarod őt, akkor nézz bele a mobiljába, de ennek sincs túl sok értelme. Ha megcsal, előbb utóbb úgyis kiderül a dolog.

2008. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg tőle.
2008. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En is megkerdeznem. Nem tesztelgetnek.

HA velem a Kedvesem ilyet csinalna, az en bizalmam tunne el iranta egy pillanat alatt.

Ha valaki csalni akar az csalni is fog! De csak megmergezed a mindennapjaidat ha ezen jar az agyad. Talan sajat magadban nem bizol ezert felsz.

Engem mar egyszer megcsaltak. De azonnal tudtam, nem tudott atverni. Ne legy bolond!

2008. máj. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne teszteld, inkább beszélgessetek a hűségről. Beszélgessetek arról, hogy a korábbi kapsolataiban (ha volatk) hűséges volt-e, ha nem , akkor miért, kérdezd meg, hogy őt csalták-e meg és hogy mit érzett, hogyan reagált. Aztán szóba jöhet az is, hogy Téged vajon meg tudna-e csalni, ha valami fantasztikusan jó pasi próbálkozna nála. Lehet ezt úgy is kérdezni, hogy ne tűnjön "vizsgáztatásnak", csak beszélgetés legyen. De ugyanez visszafelé is szóba kerülhet: azonnal kidobna-e, ha megbotlanál.

Szóval lehet ilyesmiről beszélgetni és egy ilyen beszélgetésből elég sok minden kiderül.

Például ha nagyon kerüli a témát, az gyanús.

De remélhetőleg nincs mitől tartanod.

2008. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lépj kapcsolatba vele a neten, ha ott esetleg szokott néha ezt-azt csinálni.

Mondjuk vegye fel egy tök ismeretlen valaki msn-re , aki esetleg akár te is lehetsz.. ott letesztelheted, de a stílusra vigyázz!!

Ha ez így nem, akkor kérj meg egy nagyon-nagyon távoli havert, akivel ő sose fog találkozni, hogy esetleg véletlenül... ez vagy az. A srácnak még a végén se kell elárulnia. Akkor se ha esetleg a barátnőd bukik rá. Az gáz lenne.

A harmadik variáció, hogy megleped egyszer, hogy olyan helyen bukkansz fel, ahol nem vár téged. De ez nem a tuti.

Sok sikert, csak vigyázz, nehogy lebukj, mert ha esetleg tökéletesen hűséges, akkor mindez elég hülyén jönne ki.

Mondhatja mindenki azt, hogy a legtisztább ha ezt megbeszéled vele, de szerintem az ilyesmit nem lehet... Mindenképpen az jönne ki belőle, hogy MÉRT IS NEM BÍZOL BENNE.

2008. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feletsd el a tesztelgetést. Baromság. Ha megtudná otthagyna.
2008. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem derült ki hogy bizol-e benne vagy sem, akkor az a válaszom, hogy egyértelműen NEM BIZOL MEG BENNE. Ha kezded tesztelgetni, akkor az is a bizalmatlanság jele...ha engem "tesztelne" a barátom, az lenne az első és utolsó "tesztelése", megköszönném a "belém vetett bizalmát" és otthagynám... ha nenm bizol meg benne, miért vagytok együtt???
2008. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés úgy merült fel bennem,hogy elég sok..szinte csak fiu havejai/barátai vannak..és hát...lehet h féltékenység is van bennem..igazatok van.sztem megbeszélem vele..köszi a válaszokat.
2008. máj. 4. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!