Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg vagyok de olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok de olyan nehéz az életem hogy 21 évesen anyámmal élek,1 év múlva végzek felsőfokú szakképzéssel és nem tudom magamhoz hívni srácot! Lett volna egy biszex srác akivel szex barátság lett volna de ez nem sikerült. Tipp?

Figyelt kérdés

Jó ötlet lenne felhagyni a szexxel és szerzetesnek bevonulni?


Komoly válaszokat kérek, és nem homofób válaszokat mert ők látens melegek.


2012. júl. 6. 14:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Mindenkinek más a "nagy probléma".

Neki most éppen ez.

Ocsmány dolog lekicsinyelni mások baját.

Kedves 6-os, akkor gondolom te SOHA nem panaszkodsz, ugyanis biztos mindig lesz valaki, akinek nagyobb gondja van, mint a tiéd.

És igen, a biblia (direkt írtam kicsivel, igen) elítéli a melegeket, az egyház is elítéli őket, de ami a legfontosabb: Isten nem.

Ezt jó lenne észben tartani.

Ha nálatok nem tudod megoldani, egyszerűen ne hozzátok menjetek és kész.

Gondolom megoldható, hogy ha esetleg lesz egy komoly kapcsolatod, míg otthon laksz, egyszerűen hozzá mentek és nem hozzátok.

Szerintem megértené a barátod, hogy anyukád nem fogadja el ezt a dolgot, ezért oda nem mehettek.

L/25

2012. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
legyél heteró, a csajok a jók ;)
2012. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%

11.!

én a 6-os voltam.

az a baj, fogalmad sincs az én problémáimról, amikről senkinek se beszélek.

de remélem, engem mindenki elítél, és ítélj el te is, mert nekem csak az jár.

2012. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12-es nek üzenem hogy próbáltam csajjal csak nem volt kémia.
2012. júl. 8. 22:41
 15/18 anonim válasza:

6os jobb lett volna ha ide sem írsz!


Kérdező! Tudom nagyon sz@r h az esély megvan viszont nincs hol, de valahogy meg kell oldanod és ezt csak magadnak tudod. Mi nem tudunk semmit a helyzetedről, a családodról, a haverjaidról így tippet sem tudunk adni..

2012. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

13.-11.-es vagyok.

Valóban nem tudom, mi a problémád, de ebben az esetben ez teljesen irreleváns.

Én azt mondtam, hogy gusztustalan leszólni valakit azért, mert neked éppen akad nagyobb bajod.

Nekem is van sok gondom mostanában, de ezért még nem fogom lebecsülni más problémáját, csak mert nekem éppen kicsit, vagy sokkal rosszabb a helyzetem.

Ez a lényeg, nem más.

És szó sincs "lenézésről", nem ismerlek, csak nem tartom jónak a hozzáállásod.

Ennyi.

L/25

2012. júl. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelem nem bűn két férfi közt sem. Kifelé persze "önvédelemből" jóbarátoknak kell, vagy legalábbis célszerű álcáznotok magatokat, talán ha olyasvalakit találnál akinek van lakása/megengedik neki hogy fiúval talizzon. ..


Egyházasdiról annyi, az sztem inkább lejárató propaganda, nincs ott különösebben sok meleg, és általában NŐKKEL szegik meg a cölibátust a kat. papok is.


Amúgy sok szerencsét a boldogságod megleléséhez, nagyfiú, ne törődj a bunkókkal. :).

2012. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nyugi, én 23 éves vagyok, még mindig otthon, sosem volt senkim, úgy érzem meleg vagyok, és a helyzetet bonyolítja, h orvosira járok, és nehéz, vagyis nem merem felvállalni, még nem.. pedig nem jó egyedül
2013. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!